З чого почати ремонт?

начать ремонт

Почати ремонт: вважаємо, думаємо, робимо

Ремонт – відповідальний крок, до якого готуються всі члени сім’ї. Ремонт умовно ділять на капітальний і косметичний. При косметичному ремонті змінюють шпалери, фарбування. Капітальний ремонт має на увазі не тільки заміну шпалер, але і заміну вікон, дверей, електричної проводки, сантехніки і т. д. Існує думка, що ремонт почати – не так складно, а ось закінчити його неможливо, можна тільки призупинити. Щоб ні в якому разі так не вийшло, плануйте ремонт заздалегідь. Квартирне питання-завжди актуальний.

Як перетворити свій будинок до невпізнання, зробити його затишним, теплим?

Обмірте всю квартиру, зробіть детальний план (вид зверху в масштабі) і обмірте меблі. З чого почати ремонт? Виріжте меблі з паперу та ставте на план, наприклад кімнати. Такий підхід дає точне уявлення про майбутню кімнаті, де, що і як буде встановлюватися. Зрозуміло, якщо ви не довіряєте своєму смаку, і Вам хочеться чогось зовсім пересічного, то скористайтеся послугами професійного дизайнера. В послуги дизайнера входить або дизайн однієї кімнати, або дизайн всієї квартири. Зрозуміло, все залежить від фінансів, не сказати, що послуги дизайнера занадто дешеві. Але дизайнер представить повний проект в моделях і фарбах до початку ремонту, і Ви повинні будете його затвердити або щось виправити / додати, в тому випадку, якщо Вам щось в проекті не сподобається.

Наступний крок – підрахувати всі витрати. Один з непростих кроків. Кошторис залежить від виду будівельних матеріалів і виду робіт. Буває, що при капітальному ремонті, з’являються непередбачені витрати, наприклад, щось обрушиться і потрібно буде відновити частину стіни, або замінити підлогу. Зрозуміло, на вартості ремонту квартири під ключ це відіб’ється. Тому для грамотно складеної кошторису Вам буде потрібно відкласти певну суму для непередбачених витрат, ви ж не збираєтеся зупиняти ремонт на півдорозі. Вартість ремонту квартири під ключ варіюється від Ваших переваг. Багато що в вартості ремонту залежить і від вашого місцезнаходження. Є ж різниця ціни на ремонт квартири в Москві і ремонту квартири в іншому місті. Прорахуйте матеріали і комплектуючі саме у Вашому місті.

З чого ж починається ремонт?

Ремонт починається з від’їзду в іншу квартиру (нехай навіть знімну) господарів. Для кого-то це не варіант, але при капітальному ремонті найкраще поїхати в іншу квартиру, нехай навіть знімну.

  1. По-перше, Вам не доведеться дихати пилом, користуватися демонтованим унітазом і не працюють душем.
  2. По-друге, ремонт закінчиться набагато швидше, тому що буде можливість ремонтувати всі кімнати одночасно.

Капітальний ремонт починають з бетонних робіт

До бетонних робіт відносяться – заміна вікон, дверей, стяжки підлоги, вирівнювання стін. Зробити це своїми руками досить складно, краще всього найняти робітників. Після закінчення бетонних робіт замінюють електропроводку. За новими технологіями електропроводку проводять всередині металевих труб. Це убезпечить її від свердління, вологи і інших пошкоджень. Продумайте де і які розетки будуть встановлені. Для пральної машини, наприклад, потрібна особлива розетка із заземленням. Далі змінюємо сантехніку, радіатори. Після бетонних робіт, шпаклюємо, клеїмо шпалери, фарбуємо, білимо. В основному, більшу кількість часу йде на бетонні роботи, а звичайна обробка може бути зроблена разом за тиждень-два.

Косметичний ремонт

роблять приблизно раз в два-три роки. В принципі, зробивши правильно відразу електропроводку, все бетонні роботи і сантехніку, накласти шпаклівку, або обклеїти шпалерами абсолютно рівні стіни – простіше простого. Ціна на косметичний ремонт квартир в Києві залежить від Ваших переваг. Навіть шпалери бувають різні і за різною ціною.

Вдалого Вам ремонту!