Євроремонт

Евроремонт киев

Євроремонт

Це слово вже більше десятка років існує в нашому повсякденному побуті. Однак далеко не всі можуть дати йому чітке визначення. Уявлення про “євроремонт”, що існує в народі, підкріплюється заявами компаній, які спеціалізуються на виконанні ремонтних робіт і прагнуть продати подорожче свої послуги.

Говорячи про євроремонт, мають на увазі найчастіше високоякісний ремонт. При цьому вважають, що без дорогих матеріалів і багаторівневих стель він немислимий. Хтось вважає, що євроремонт – це білі стіни без килимів з вбудованою побутовою технікою і компактної меблями. Хтось асоціює такий ремонт з обов’язковою переплануванням приміщень. І кожен по-своєму правий, хоча і килими на стінах цілком можуть вписатися в інтер’єр.

Поняття “євроремонт”

Так чому ж євроремонт відрізняється від звичайного ремонту? Відповідь проста: євроремонт передбачає обов’язкову участь професійного дизайнера. Зрозуміло, що “шабашники” не в змозі задовольнити всі вимоги, що пред’являються до такого ремонту, орієнтуючись в основному на дорогі матеріали. На жаль, звідси випливає і дорожнеча такого виду переробки приміщень.

Ще до початку ремонту дизайнер складає ескізи, проектуючи майбутній зовнішній вигляд приміщення. Він також підбирає матеріали і меблі (в тому числі – з розрахунку їх раціонального використання), продумує схеми комунікацій, планування приміщення і, головне, контролює ремонтні роботи від їх початку до закінчення. Ескізи допоможуть Вам ще до початку ремонту уявити зовнішній вигляд квартири, і його результат не стане для Вас неприємним сюрпризом. До того ж Ви з самого початку будете мати можливість внести свої поправки та зауваження. Що дуже важливо, адже після ремонту це зробити набагато складніше і дорожче.

Білі стіни і відсутність гострих кутів не обов’язково визначають євроремонт. Колірна гамма, вибір форм, освітлення – різноманітні і визначаються замовником. Зробити свій вибір буде нескладно. Дизайнер запропонує Вам безліч варіантів і стилів (античний, ренесанс, бароко, модерн, хай-тек …). І Ви обов’язково виберете щось собі до смаку. Хоча вибір повинен бути в розумних межах, з урахуванням особливостей приміщення: грецька колона буде виглядати безглуздо і громіздко в маленькій кімнаті з низькою стелею.

Особливості євроремонту

Слід зауважити, що перепланування приміщень – зовсім обов’язковий елемент євроремонту, але найчастіше без неї не обходяться. У такому випадку компанія може взяти на себе всі клопоти з отримання офіційного дозволу державних органів. Тому при виборі компаній обов’язково уточніть, чи береться вона за рішення проблем з ТСЖ, ДЕЗ, ГПНР і т.д. Адже ця процедура досить трудомістка.

У Москві навіть скління балкона кваліфікується як “ремонт, змінює архітектурний вигляд житлового будинку”. Якщо ж ремонт буде проведений без дозволу відповідних держорганів, у Вас можуть виникнути серйозні проблеми з продажем приміщення. І не завжди можна відбутися штрафом. Вас можуть змусити відновити первісний вигляд приміщення і ваші витрати на ремонт будуть марними.

Якщо Ви хочете піти від буденності і одноманітності, міцно ввійшли в наш побут, виберіть для цього найкращий спосіб – євроремонт. І подивіться на світ іншими очима. Переконайтеся, що на шпалерах можна малювати. А підлога може бути м’якою, комунікації (електропроводи, водопровідні та каналізаційні труби і т. п.) Не обов’язково ховати. Ви можете експериментувати скільки завгодно. Хоча не варто при цьому забувати про пряме призначення будинку бути теплим, затишним і комфортним.

Євроремонт квартир Київ

Коментарі

Коментарів поки немає. Чому б вам не почати обговорення?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.