Євроремонт офісу – основні етапи

Евроремонт офиса

Євроремонт офісу

В даний час практично будь-який ремонт називають євроремонтом. Що ж насправді означає це слово? По суті своїй, євроремонт – це той же самий ремонт, тільки виконується за стандартами країн Європи з використанням будівельних матеріалів, які пройшли сертифікацію на Заході.

Євроремонт офісу, етапи

Можна виділити кілька етапів такого ремонту:

  • перепланування офісних приміщень;
  • установка нових дверей і вікон;
  • прокладка нових електричних мереж за європейськими стандартами;
  • заміна комунікацій;
  • установка перегородок з гіпсокартону або скла;
  • шпаклювання і підготовка огорож під фарбування;
  • пристрій нового підвісної стелі;
  • настил покриття на підлогу.

Перепланування

Найважливішим етапом під час євроремонту офісу є перепланування приміщень. Саме від того, як ви впораєтеся з цим завданням, залежить багато чого. Зробивши перепланування один раз і почавши ремонт офісу, ви вже не зможете повернути все назад, якщо вам щось не сподобається або ви передумаєте щось міняти. Основним правилом сучасного євроремонту є зменшення кількості перегородок. І, власне, під переплануванням приміщень найчастіше і розуміється знищення старих перегородок, комор, антресолей. Це необхідно, щоб створити простір для роботи, збільшити площу робочих приміщень. І поліпшити повітрообмін в офісі. Якщо ви хочете, щоб ваша установа відповідало європейським стандартам, то встановлюйте скляні стіни (перегородки) або трансформовані огорожі.

В сучасних офісах прийнято відокремлювати кабінет керівника від загальних робочих залів скляною стіною. Такий крок в першу чергу спрямований на те, щоб керівник мав можливість спостерігати за роботою співробітників, не покидаючи самого кабінету. Для проведення ділових переговорів або важливих нарад необхідно встановити жалюзі або штору, якій буде закриватися скляне огородження під час відповідальних заходів.

Заміна вікон і дверних блоків

Для додання конторі сучасного стилю необхідно використовувати красиві двері і нові склопакети. Не економте на ремонті і обов’язково видаліть з приміщень все старі двері і давно застарілі себе дерев’яні вікна, замінивши їх на нові і сучасні дверні та віконні конструкції. Підбір кольору і матеріалу дверей визначається відповідно до дизайну приміщень і їх призначенням. В офісах прийнято встановлювати пластикові вікна, які чудово пропускають світло в кабінети і при цьому захищають їх від сторонніх звуків, що доносяться з вулиці.

Робота з інженерними комунікаціями

Під час проведення євроремонту необхідно виконати повну заміну центрального електричного розподільного щита і електричних проводів. Для того щоб убезпечити себе і весь офіс від раптового відключення електрики при короткому замиканні або знеструмленні ділянки мережі, обов’язково встановлюються на кожну лінію по окремому вимикача-автомату. Розподільний щит прийнято монтувати в стіну, оснастивши його дверцями, що закриваються з пластика або металу. Всі розетки і вимикачі повинні відповідати європейським стандартам і, як правило, їх доведеться замінити. При цьому варто пам’ятати, що використання трійників або пілотів небажано, тому кожне робоче місце треба оснастити поруч розеток. Для вимикачів немає ніяких жорстких вимог, і вони підбираються виходячи з нового дизайну приміщення.

Для прокладки телефонних і мережевих дротів використовують гофровані труби, які прокладаються в огорожах. Такий спосіб прокладки кабелю є найбільш надійним. Він не псує вигляд установи через великої кількості проводів, прибитих до плінтусів. А також, ви можете використовувати спеціальні пластикові короби, які кріпляться до стін і в які легко можна прибрати всі дроти. Цей спосіб зручний, особливо якщо ви в майбутньому будете збільшувати число робочих місць або виконувати будь-яку перестановку.

Після виконання цих робіт можна перейти до наступного етапу: заміні комунікацій. З приміщень видаляються всі старі опалювальні і водопровідні труби, які можуть зіпсувати весь інтер’єр, якщо несподівано потечуть і заллють відділення. Замість них, встановлюються нові пластикові труби, а батареї центрального опалення розміщують в нішах, декоруємої екранами.

Робота з перегородками

Після демонтажу всіх старих перегородок часто необхідно змонтувати нові. Ви можете не ділити всю площу на окремі кабінети, а лише розгородити весь зал невеликими перегородками висотою 1,2-1,6 м. Самі перегородки виготовляються з гіпсокартону. А також ви можете придбати вже готові стінові панелі, які з легкістю можна демонтувати і переносити на нове місце. За рахунок цих властивостей ваш офіс не втратить зовнішній вигляд і залишиться таким же прекрасним.

Завдяки розподілу всього приміщення перегородками, ви поліпшите провітрювання робочого залу, а співробітники зможуть з легкістю спілкуватися один з одним, обговорюючи важливі справи або нові контракти. Крім цього, таке зонування призводить до того, що співробітники починають краще працювати, а не базікають годинами по телефону або розважаються в соцмережах.

Робота зі стінами

Після установки перегородок з гіпсокартону їх слід якісно зашкуріть і зашпаклювати. Поверхня всіх огороджень, включаючи несучі стіни, має бути ідеально рівною. Закінчивши підготовку огорож, виробляють їх забарвлення. Фахівці радять в якості кольору фарби вибирати пастельні тони. Але тут вже вирішувати керівнику компанії, в який колір будуть пофарбовані стіни, тим більше багато компаній мають свій фірмовий стиль.

Останнім часом склалася практика, що при виконанні в конторі ремонту, стіни обклеюють шпалерами тільки в крайніх випадках. Це викликано тим, що шпалери швидко брудняться, відклеюються. Або стирається малюнок при частому зачіпанні шпалер стільцями. Крім цього, під час перестановки меблів важко приховати отвори, просвердлені в стінах.

Оформлення стелі

Слідуючи останнім сучасним тенденціям, в багатьох офісах встановлюють підвісні стелі. Від їх установки є своя вигода. В першу чергу за такою конструкцією можна сховати вентиляцію, комунікації і труби пожежогасіння. Зручно монтувати в підвісну стелю і освітлювальні лампи, сигналізацію або гучний зв’язок. Крім цього, така стельова конструкція добре підійде для зменшення висоти приміщення. Адже якщо до стелі велику відстань, то необхідна велика кількість енергії для опалення або охолодження шляхом кондиціонування повітря. Така стеля добре зберігає тепло і не пропускає звук.

Підлогове покриття

Після виконання всіх робіт приступають до укладання покриття на підлогу. Найчастіше використовуються ламінат, паркет, керамограніт (в кімнатах з інтенсивним рухом), лінолеум. Який матеріал постелити на підлогу, вирішує власник компанії.

Висновок

Євроремонт офісу значно відрізняється від ремонтних робіт в житлових приміщеннях. В першу чергу це стосується більш стислих термінів. Так як ремонтні роботи порушують звичний ритм ділового життя компанії. І щоб всі роботи були проведені на належному рівні і в короткі терміни, слід звертатися в добре зарекомендували себе ремонтно-будівельні фірми.

Євроремонт квартир в Києві – будівельна компанія “Светилов” – Євроремонт офісу