Євроремонт квартир

Евроремонт квартир

Євроремонт

Для кого-то євроремонт квартир асоціюється з розкішшю, чимось захмарним, занадто дорогим і недоступним. Але чи так це? Адже, по суті, євроремонт – це практично той же капітальний ремонт. Але він передбачає не тільки капітальний ремонт квартири. А й заміну всіх меблів, та й взагалі всього, крім самих несучих стін.

Євроремонт – це дорого? Ось тут можна і посперечатися. Все залежить від того, що саме ви хочете отримати в результаті. Президентський люкс в двокімнатній хрущовці – це дорого. А сучасна комфортабельна квартира в однокімнатній малосімейці – це реально, є і цілком по кишені.

Сучасний євроремонт квартир

Сучасне поняття євроремонту давно перестало бути чимось незвичайним. Євроремонт – це якісний ремонт всієї квартири, виконаний з використанням сучасних матеріалів, інструментів і, що найголовніше, ідей. Причому ідеї – це ключове слово у всьому цьому визначенні. Так як саме від них залежить те, що вийде в результаті.

Отже, у вашому розпорядженні виявилася квартира (будь-яких розмірів, в будь-якому стані). І ви вирішили, що непогано б зробити з неї максимально комфортне житло, в якому не доведеться нічого мене в найближчі, скажімо, 5-10 років. Що робити в такому випадку? Почати євроремонт квартир.

Це складний процес, який краще всього довірити професіоналам. Повірте, якщо ви не професійний ремонтник і ваша сім’я – це не ремонтно-будівельна бригада, ваш саморобний євроремонт може затягнутися на довгі-довгі роки. Навіщо витрачати свої сили і нерви, якщо для цього є фахівці, здатні за короткий проміжок часу зробити з вашого «матеріалу» красиву і комфортабельну сучасну квартиру?

Ремонт або “косметика”

Це не просто поклеїти шпалери, пофарбувати вікна і побілити стелі. Такі дії ідеально підійдуть для косметичного. Євроремонт ж передбачає заміну всього. Тому він починається від звільнення стін. Зняття всієї старої штукатурки зі стелі, підлоги, стін, демонтаж вікон, дверей, позбавлення від всієї сантехніки, електропроводки – від усього, що було раніше. Євроремонт квартир – це створення нового на каркасі старого. Але для того, щоб отримати якісний євроремонт, треба цей каркас звільнити.

А це означає, що на початковому етапі при проведенні євроремонту квартир проводиться не тільки очищення стін, стель і підлог від старих покриттів. Але і виробляють демонтаж перегородок та інших не несучих конструкцій. Це потрібно для того, щоб отримати додаткові сантиметри площі, а також для можливості перепланування квартири в межах можливого. Крім того, старі перегородки зазвичай займають занадто багато місця і далеко не завжди володіють належною якістю. Тому їх демонтаж з наступним спорудженням нових перегородок з сучасних матеріалів допомагає вирішити масу питань, що виникають при проведенні євроремонту квартир.

Євроремонт як втілення ідей в реальність

Маючи перед собою «каркас» з голих стін, можна приступати до втілення своїх ідей в реальність. Тепер вам доступно все: ви можете зробити невелике перепланування, у вас є всі можливості для того, щоб зробити оригінальне оформлення стін і так далі. Під час проведення євроремонту особлива увага приділяється встановленню нових віконних рам. Зрозуміло, це сучасні склопакети – тобто пластикові вікна, що дозволяють зберігати певну температуру в вашому домі, як жарким літом, так і сирої холодною зимою. Цей же матеріал використовується для скління балконів або лоджій.

Дуже важливо визначитися з системою опалення. У старих будинках автономне опалення не передбачено. Але заміна радіаторів цілком може допомогти вам вирішити деякі питання, що стосуються регулювання надходить вам тепла. Ви також можете встановити персональні теплолічильники. Євроремонт ванній – це обов’язкова заміна всіх труб водопостачання та каналізацій на нові. Також особлива увага приділяється сантехнічного обладнання.

Коли ж справа доходить до обробки квартири, тут можна створювати що завгодно. Політ вашої фантазії може обмежуватися лише здоровим глуздом і лімітом коштів. До речі, саме тут можна непогано заощадити, якщо підбирати якісні оздоблювальні матеріали за розумними цінами.

Пам’ятайте, євроремонт повинен бути якісним. Він повинен охоплювати всю квартиру, замінюючи все старе на сучасне, екологічне, комфортне, але необов’язково дороге. Якщо ви хочете отримати якісний результат за розумні гроші, то витратьте свій час на проведення підрахунків, вибору матеріалів. А саму роботу доручіть перевіреним майстрам. Результат вас приємно здивує і буде радувати найближчі п’ять, десять, а може і більше років. Адже робити косметичні ремонти поверх якісного сучасного євроремонту набагато простіше і приємніше, ніж намагатися заховати за шпалерами відвалюється штукатурку.

Євроремонт квартир Київ