Як зробити ремонт в кімнаті

ремонт в комнате

Як зробити ремонт в кімнаті, підготовка і процес

Підготовка до ремонту в кімнаті включає в себе два основних етапи:

 1. Перший – довготривалий, який необхідно зробити заздалегідь. Полягає він в попередньої закупівлі інструментів і витратних матеріалів до часу початку будівництва. Варто звернути увагу на якість матеріалів, так як ремонт в кімнаті зазвичай робиться з прицілом на наступний в далекому майбутньому. Терміни дії безпосередньо залежать від якості матеріалів.
 2. Другий крок має бути зроблено безпосередньо перед початком ремонту – підготувати фронт робіт:
  • Винести меблі.
  • Демонтувати те, що буде замінено (шпалери, старі покриття підлог, стін, стель, дверей, вікна).
  • Заховати електропроводку в спеціальні пристрої – гофровані шланги.

Як зробити ремонт в кімнаті поетапно

Поетапність виконання ремонту в кімнаті – це не примха, а необхідність. Якщо початком ремонту фахівці визначають стелю, то цей вибір має під собою підстави, так як, якщо зробити його в останню чергу, то бруд з нього благополучно вляжеться на все інше.

Ремонт стелі

 • Для будівництва стелі є альтернатива: вирівнювання наявного з наступною побілкою або фарбуванням. Або як варіант, який найбільш прийнятний – установка навісних або натяжних стель.
  Технологія установки підвісних стель реально здійсненна своїми руками, але при бажанні можна зробити це, звернувшись до послуг компанії, що займається ремонтом квартир.

Ремонт стін

 • З огляду на те, що старі шпалери зняті, приходить пора вирівнювання стін для подальшої наклейки шпалер. Для роботи знадобиться шпаклівка і пару шпателів різних розмірів: для нанесення розчину і корекції поверхні. Нанесення шпаклівки своїми руками проводиться в один або два шари, в залежності від стану стін. Після просушування необхідно фінішне вирівнювання за допомогою дрібнозернистої наждачки.

Наклеювання шпалер

 • Міцність наклеювання шпалер залежить від якості клейового складу, тому при широкому виборі всіляких складів доречно буде скористатися консультацією фахівця. Вибір шпалер для ремонту в кімнаті – питання суто індивідуальний. Різні колірні рішення можуть перетворити кімнату до невпізнанності: світлі – значить, зробити кімнату візуально більше, темні – підійдуть краще для спальні, комбіновані – додадуть особливу родзинку інтер’єру. Сьогодні є в продажу шпалери під дерев’яну фактуру, камінь, шкіру екзотичних тварин. Розгул дизайнерської фантазії під час ремонту в кімнаті дозволяється і схвалюється.

Ремонт підлог

 • Пол повинен бути самим зносостійким місцем в кімнаті, необхідність в його ремонті настає набагато рідше, ніж у решти. Інше питання – якщо виникає потреба в заміні покриття тільки тому, що старе набридло, хочеться зробити щось нове. Самий бюджетний і надійний варіант підлогового покриття під час ремонту в кімнаті – лінолеум. У відповідності з інтер’єром квартири можна підібрати його в самих різних кольорах, він підійде для покриття підлоги своїми руками в будь-якому приміщенні. Варіанти інших покриттів – дерево, ковролін, керамічна плитка, ламінат.

Якщо мова йде про ремонт кухні, то не розглядається ковролін, всі інші матеріали цілком прийнятні. Для підлоги в залі підійде все, крім ламінату та кераміки. Ковролін більш доречний в спальнях і дитячих кімнатах.

Основні і самі трудомісткі етапи ремонту в кімнаті не завершуються ремонтом статі. Залежно від того, яке оновлення заплановано, необхідно піддати ревізії все те, що можна зробити своїми силами.

Євроремонт КиївЄвроремонт квартир