Як заощадити на ремонті квартири

Как сэкономить на ремонте квартиры

Як заощадити на ремонті

Ремонт житла – неминучість, з якою рано чи пізно доведеться зіткнутися кожній родині. Зустріти її треба у всеозброєнні: підготувавшись теоретично, ознайомившись з досвідом своїх родичів і друзів в цій справі, виробивши власний план переробки. Знайти оптимальне співвідношення між мінімумом витрат на неї і досить високою якістю. Як заощадити на ремонті?

Що зробити до початку ремонту

Розробити чіткий план ремонтних робіт. У ньому має бути прописано, що в обов’язковому порядку необхідно замінити, а що не вимагає переробки.

Усвідомити для себе, що можна зробити своїми силами (видалення старих покриттів, забарвлення), а для яких робіт будуть потрібні професіонали (електрики, сантехніки).

Терміни ремонту спланувати таким чином, щоб роботи з запрошенням фахівців проводилися в період мінімального попиту на їхні послуги (зима). Можна заощадити на цьому до 40%.

При самостійної закупівлі будівельних матеріалів можна зберегти ще до 15% від їх вартості. Таку доплату зазвичай беруть підрядники, якщо цю закупівлю доручають їм.

Економія на матеріалах

Купуючи матеріали для ремонту, орієнтуватися на середні ціни. Найдешевші часто бувають ненадійними.

Серед вітчизняних виробників будматеріалів з’явилося багато популярних фірм з хорошою репутацією. Тому перевагу при виборі слід віддати їм.

Стежити за знижками і акціями в будівельних магазинах і користуватися ними.

При невеликій потребі можна купувати знижені в ціні матеріали. Наприклад, при ремонті маленької ванни можна з УЦІНЕНІ через разнооттеночности плитки підібрати 2-3 гармоніюють відтінку і заплатити меншу ціну.

Ретельно робити виміри при підготовці до ремонту, щоб не переплачувати за зайву кількість матеріалів. При цьому необхідно передбачити 5-8 процентний резерв їх на випадок шлюбу, помилок.

Не обов’язково купувати дорогий інструмент, можна запозичити у приятелів, сусідів.

Як економити на оздоблювальних роботах?

Уникнути трудомісткою і матеріаломісткою процедури вирівнювання стін. При незначних нерівностях використовувати тверді або спінені шпалери. Більші нерівності можна приховати нанесеної великими мазками штукатуркою.

Можна взагалі відмовитися від обробки будь-якої стіни, оформивши її в стилі, який отримав назву «лофт» з оголеною цегляною кладкою або бетонною поверхнею.

Оформляти стіни недорогими матеріалами: водоемульсійною або акриловою фарбою, паперовими шпалерами з дрібним абстрактним малюнком, що не вимагає зайвого їх кількості для підгонки. Можна отримати ексклюзивне оформлення стін, оклеив їх старими газетами або листами нотних зошитів

Продумано треба підійти до оновлення статі. Не слід міняти паркетну підлогу. Навіть, в разі його поганий стан краще повернути йому життя шліфуванням з наступним лакуванням. Якщо все-таки підлогове покриття потребує заміни, дешевше це буде зробити, використовуючи лінолеум або ковролін. Вибір їх по самих різних параметрах величезний.

Для економії на ремонті стелі можна зупинити свій вибір на звичайній фарбі світлих тонів.

На чому ще заощадити?

Вікна. Вони встановлюються надовго, і якістю їх потрібно приділити особливу увагу. Не варто купувати вікна з сталевого профілю – вони гірше зберігають тепло. Знизити витрати на заміну вікон можна, купивши їх безпосередньо у виробника, а також з найменшим числом рухомих стулок.

Двері. У деяких дверних отворах можна не встановлювати міжкімнатні двері. Виходить економія в грошах і більш раціональне використання житлового простору.

Меблі. Чи не позбуватися від предметів старих меблів, а спробувати оновити їх. Завдяки реновації старих речей з використанням сучасних оздоблювальних матеріалів, можна своїми руками створити унікальні ретро-вироби, які в гармонійному поєднанні з оновленим дизайном стануть родзинкою житла і гордістю господарів.

І ще одна важлива порада. Готуватися до ремонту треба заздалегідь і морально і фінансово, виробити сімейну стратегію і тактику цього великого заходу. Не варто занадто сподіватися на кредитні кошти, які доведеться віддавати з чималими відсотками.

Євроремонт квартир Київ – Як заощадити на ремонті