Як підготуватися до капітального ремонту

Подготовка к капитальному ремонту

Всі стикаються з великим безладдям, хаосом і дезорієнтацією. Обміняли сімейне життя на довгі трудові дні, а потім велику нескінченну прибирання. Але чи так це повинно бути насправді? Виявляється, немає! Все, що вам потрібно, це хороша організація, ретельне переосмислення роботи і порядок їх виконання, а також адекватний захист квартири і її обладнання, щоб позбавити вас від зайвих нервів і стресу.

Підготовка до капітального ремонту

У цій статті ми запропонуємо, що і як зробити, щоб ремонт квартири або ремонт будинку не був «полем битви» і став чимось, що змінить нашу квартиру або будинок на краще, швидше і ефективніше.

План дій є найбільш важливим

Як уже згадувалося, дуже важливо правильно спланувати дію. Це забезпечить ефективну роботу всіх ремонтних робіт. Краще вибрати момент, коли всі члени домогосподарства будуть вдома, і обговорити з ними хід ремонтних робіт – що вони хотіли б змінити в квартирі, подивитися конкретні ремонтні роботи і т. Д. Написання таких коментарів допоможе в першу чергу, приблизною оцінкою витрат, а також може стати початком списку завдань. Список «бажань» варто переосмислити і повернутися до нього через деякий час, наприклад, через тиждень і перевірити, чи всі ідеї дійсно реалістичні.

Вимірювання

Перед початком будь-яких ремонтних робіт все приміщення повинні бути точно виміряні. Це значно полегшить розрахунок кількості матеріалу, необхідного для ремонту (тут мова йде про фарбі, шпалерах, обробці і т. Д.). Перед покупками варто переконатися, що меблі в окремих кімнатах буде перебувати в одних і тих же місцях, тому що для їх заміни можуть знадобитися розетки з вимикачами або вимикачі світла (тобто додаткова покупка).

Планування замовлення на роботу і розрахунок витрат

Коли ми плануємо дійсно капітальний ремонт, варто звернутися по допомогу у визначенні роботи і їх замовлення, хто з нею знайомий, або безпосередньо в компанію, яку ми плануємо ввести в експлуатацію. Якщо ми виконуємо ремонт самостійно, то знаходження правильного замовлення є ще більш важливим – неправильний замовлення може змусити нас зіпсувати те, що ми зробили так ретельно. Ось коротка «шпаргалка», в якій слід проводити ремонтні роботи:

  • плиткові роботи;
  • кування стін;
  • виправлення в електроустановці;
  • зішкріб статі;
  • фарбування вікон і дверей;
  • фарбування стін;
  • фарбування підлог;
  • укладка килимових покриттів;
  • обклеювання шпалер.

Забарвлення приміщень, які є одночасно комунікаційними маршрутами, зазвичай виконується в кінці.

Закупівля матеріалів

Перед початком ремонту вам необхідно записати матеріали та інструменти, які вам знадобляться. Це дозволить вам купувати тільки необхідні матеріали і уникнути простоїв під час роботи. Дуже важливо розрахувати кількість оздоблювальних матеріалів, таких як фарби, керамічна плитка або фурнітура, оскільки часто компанія випускає короткі серії і може не вистачати матеріалу для обробки приміщення. Найгірший випадок, коли, наприклад, для завершення роботи на кухні не вистачає однієї плитки.

Деяке обладнання та матеріали, необхідні для ремонту, можна легко придбати в магазинах Епіцентр оскільки ціни там набагато нижчі, ніж в звичайних магазинах. Однак такі предмети, як сигналізація або дверні замки, варто купувати в спеціалізованих магазинах. Вам також слід звернутися за професійною порадою в такій магазин. Перед покупкою варто ознайомитися зі специфікацією матеріалів та інструментів і їх ціною.

Звичайно, купувати найдешевші речі не варто, тому що найчастіше низькі ціни йдуть рука об руку з низькою якістю.

Якщо ми плануємо виконати ремонт через якийсь час, але ми хочемо зібрати необхідні матеріали раніше, варто знати, які з них можна зберігати протягом тривалого часу, а які втрачають свої властивості навіть через кілька місяців. До таких матеріалів відносяться фарби або сипучі матеріали, які можуть «вбирати» вологу і грудки.

Полегшення прибирання

Переважної пилу і бруду, згаданих на початку, можна легко уникнути, принаймні, частково. Перед початком ремонту необхідно купити спеціальну захисну плівку і покрити її всіма меблями та обладнанням, додатково використовуючи паперову стрічку, щоб прикріпити фольгу до підлоги. Для капітального ремонту варто захистити підлогу, можна використовувати трохи більше товсту захисну плівку або садову фольгу. Іноді варто покласти додатковий захист під таку плівку, наприклад, старе, невикористане ковдру. Щоб обмежити поширення пилу і пилу, краще за все тримати трубку пилососа в цих місцях під час цих операцій. Такий захист квартири значно полегшить подальшу прибирання після ремонту.

Євроремонт квартир в Києві – будівельна компанія “Светилов