Венеціанська шпаклівка

Венецианская шпаклевка

Венеціанська шпаклівка – шикарне оформлення будь-якого приміщення

Венеціанська шпаклівка представляє собою декоративне покриття для стін і стель. Воно здатне додати будь-якому приміщенню особливий шарм і індивідуальність. Все сьогодні знають, що такого оригінального будівельного матеріалу ми зобов’язані зовсім хімікам і дизайнерам, а древнім римлянам і грекам. Звичайно, не варто применшувати гідності сучасних фахівців, проте факт залишається фактом – декоративна шпаклівка прийшла до нас із давнини.

Які бувають марки венеціанської шпаклівки?

Венеціанка – це не просто матеріал для стін. Нею обробляють і такі поверхні, як колони, арки, і т. Д. Вона не боїться вологості, перепадів температур, і взагалі вона дуже довговічна і практична.

Природно, останнім часом попит на цей продукт зростає, і на будівельному ринку можна зустріти безліч марок. Ціна шпаклівки залежить не тільки від якості, а й від виробника. Наприклад, компанії зі світовим ім’ям пропонують матеріал по досить високій ціні. Але ж є і бренди, яке тільки недавно почали свій шлях, тому їх продукція може бути в рази дешевше. То якого ж виробника вибрати?

У будь-якому випадку варто попросити у продавця сертифікат якості. Пам’ятайте, що підробок на ринку просто сила-силенна. Для того щоб зорієнтуватися, можна назвати кілька найвідоміших брендів. Вже давно завоювали величезну популярність такі марки, як Fractalis, Oikos і Decorazza. Кожна з них пропонує товар за різної вартості і радує покупців своїми оригінальними текстурами і відтінками.

Якщо ви вперше маєте справу з венеціанкою, то не буде зайвим попросити допомоги у консультанта, детально розповісти йому про те, на які поверхні планується наносити шпаклівку.

Склад венеціанки – що знаходиться в упаковці?

Вишуканістю і елегантністю покриття венецианка зобов’язана мармурової крихти, гашеного вапна і добавкам. Напівпрозоре покриття буквально притягує погляд, воно повністю створює враження мармурової, акварельного і т.д.. поверхні.

Склад матеріалу може варіюватися. Наприклад, мармуровий пил може замінити кварцова, гранітна, оніксова, малахітова або вапняна крихта. Залежно від наявності цих компонентів виходить різний колір поверхні. Також венеціанські покриття можуть містити полімерні зв’язуючі речовини. А завдяки додаванню різних пігментів поверхню чудово протистоїть впливу ультрафіолету, і матеріал довгий час виглядає так, як ніби тільки що нанесений.

Одним з найголовніших компонентів венеціанки є віск. Вірніше, це фінішне покриття, яке виконує відразу дві функції:

  1. Перша – це надання поверхні глянсового блиску. Здається, що стіна зроблена з красивого, ретельно відполірованого каменю.
  2. А друга – це захист від бруду і впливу вологи. Саме тому венецианка використовується не тільки в житлових кімнатах, але і в приміщеннях з басейнами.

Корисна інформація про декоративну шпаклівки

Необхідно врахувати, що матеріал з великим наповнювачем потрібно наносити виключно вручну. Складність робіт полягає в тому, що великі фракції при натисканні на інструмент можуть випадати. Тому тут потрібна певна вправність.

Венеціанку на водній основі можна використовувати для приміщень, в яких постійно будуть перебувати люди, які страждають алергією. Якщо наносити матеріал на водній основі на такі поверхні, як дерево, ДВП, ДСП і т. Д., Є можливість деформації підстави. Також не варто декорувати поверхні з чорних металів. Водна основа спровокує появу іржі, і вся краса буде безнадійно зіпсована.

Якщо стіни погано підготовлені, то витрата декоративного покриття буде більшим. Тому з метою економії краще перед фінішною обробкою ретельно вирівняти стіни.

В принципі всі види венеціанок досить швидко сохнуть, однак час повної полімеризації матеріалу становить від 7 до 9 днів. Протягом цього періоду потрібно оберігати поверхню від механічного впливу, вологості і різкого перепаду температур.

Євроремонт квартир Київ