Укладання ламінату

Укладка ламината

Цікаве, швидке і менш витратне рішення – укладання ламінату. Це одне з найбільш продаваних підлогових покриттів останнього десятиліття. На ринку компанії пропонують широкий вибір асортименту різних практичних підлогових покриттів.

Укладання ламінату – відповідне рішення для всіх інтер’єрів

Плаваючі ламінована підлога зазвичай діляться на комерційні та житлові типи, в залежності від визначальною навантаження. Грунтуючись на типі використання окремих приміщень, клієнтам рекомендується вибирати найбільш підходящу серію і дизайн ламінату.

Кращий вибір – підвищений клас навантаження, що забезпечує максимально довгий термін служби нових статей.

Сертифіковані виробники поставляють на наш ринок різні серії подібних підлогових покриттів. Клієнт може вибирати між ними не тільки в залежності від зовнішнього вигляду планок статі, а й відповідно до зазначеного класом навантаження.

Замовник може вибрати ламінована підлога для загального користування в житлових приміщеннях, а також для укладання ламелей для комерційних приміщень. Для останнього варіанту рекомендується завжди вибирати підлоги з максимально можливою заявленим навантаженням, призначені для цього типу операцій.

Укладання ламінатної підлоги створює приємну обстановку

Плюсом при виборі цього типу статі є його доступність, легка, швидка і чиста укладання ламінату, великий вибір декорів, розмірів планок і варіантів поверхні. Укладання ламінованої підлоги не завжди асоціює класичні дошки. Це може вирішити декор у вигляді паркету, мостин, каменю, плитки або навіть абстрактні візерунки.

З усіх конструкцій ламинатного настилу клієнтам можна рекомендувати комплексний асортимент аксесуарів, без яких укладання ламината не буде докладної. Зокрема, це підходяща паронепроникним і ударостійка ізоляція, вступні та перехідні смуги або система технічного обслуговування.

Більшість виробників цього типу підлогових покриттів в своєму заводському плані мають справу з візуальними аксесуарами, які розв’язуються безпосередньо в декорі статі. Багато компаній пропонують класичні розміри ламінованих підлогових ламелей, а також варіанти дуже великих дощок або формат прямокутних плиток.

Варіанти укладання ламінату

Укладання ламінатної підлоги вирішується за допомогою системи, яку називають плаваючим замком, іноді також системою Clik. Це включає в себе укладання з використанням замків (профільованих канавок), нанесених по периметру окремих планок.

Ламелі, з’єднані замками, поміщені на міцну ізоляцію, паронепроникну фольгу, прикріплену до твердої плоскої основі. Вибираючи якісний ламінована підлога та професійну установку, відповідно до точної технологічної процедурою, новий власник буде винагороджений приємним дешевим підлогою.

Для багатьох компаній продаж і установка ламінованих підлогових покриттів – не єдина спеціалізація. Найчастіше до переліку послуг також входить комплексне обслуговування інших підлогових покриттів. Для кожного поверху можна підібрати відповідні аксесуари для монтажу, а також кошти для щоденного прибирання і обслуговування підлогових покриттів.

Компанії пропонують повний сервіс по догляду за ламінатом і іншими покриттями для підлоги, які вони постачають. Вибираючи правильне технічне обслуговування і грамотну процедуру їх використання, ви продовжуєте термін служби своїх статей.

Переваги ламінату

Позитивні якості ламінату:

  • доступна ціна покупки;
  • пропонуємо на вибір широкий асортимент декорів;
  • швидка і нескладна збірка;
  • нешкідливість матеріалу;
  • просте обслуговування;
  • висока міцність;
  • відповідний матеріал для теплої підлоги з підігрівом.

Склад ламінату

Прогулянковий шар, який утворює видиму частину ламинатного покриття, визначає характер статі. Він виконаний з міцної декоративної фольги.
Несучий шар виготовляється з HDF-дошки, з усіх боків обладнаної замками.

Для деяких ламінатних підлог, ізоляція прикладається до нижньої сторони опорної плити.

Укладання ламінатної підлоги – пропозиції ринку

Укладання ламінованих підлог є для населення звичайною справою. Багато компаній можуть вразити своїх клієнтів асортиментом цінових варіантів подібних підлогових покриттів.

Ще однією перевагою пропозиції є широкий вибір відповідних аксесуарів, таких як провідні і перехідні рейки, накладки на ступені і підкладки для ламінованих підлог.

Професіонали, що давно працюють з полами, будуть раді проконсультувати клієнтів з усіх питань. У той же час, вони можуть загострити увагу клієнтів до більшості позитивних і негативних сторін, які можуть виникнути при укладанні ламінованої підлоги.

Фахівці порадять зробити правильний вибір статі і аксесуарів, відповідно до вимог клієнта, характером приміщення і метою використання. На вітринах можна ознайомитися зі зразками більшості пропонованих підлогових покриттів.

Євроремонт квартир Київ – Укладання ламінату