Що необхідно знати під час ремонту прихожей

Ремонт прихожей

У кожному будинку або квартирі передпокій відіграє не останню роль, а саме створює перше враження про житло людини. І тому дуже важливо поставитися з відповідальністю роблячи ремонт в даному приміщенні.

Ремонт передпокої

Якщо є бажання перетворити свій передпокій, і надати їй більш привабливий вигляд, то доведеться трохи напружити звивини і проявити кмітливість. Більш того, щоб одночасно з красивим видом був і практичний інтер’єр, потрібно чимало потрудитися і поставитися до цього з усією відповідальністю.

З чого почати

Для початку потрібно гарненько оглянути свою вхідні двері, надійна вона, чи є потреба в заміні. У разі якщо передпокій не виділяється великими розмірами (вузька), то найкраще встановити такі двері щоб вона відкривалася назовні. В, більшості квартир передпокій є, свого роду, сполучною ланкою яка виконує роль коридору і з’єднує безліч кімнат, а саме: кухню, ванну кімнату, санвузол. Тому потрібно вибирати такі двері, яка буде вливатися в дизайн будинку.

Підлоги

Для покриття підлоги краще всього використовувати кахельну плитку, а не деревину будь-якого роду, це пояснюється тим, що йде дуже велике навантаження на підлогу, і він може просісти. Це досить-таки складна робота, а також не з дешевих. Але якщо бюджет занадто обмежений, можна вибрати і щось подешевше, наприклад лінолеум. Ламінат та паркет теж може послужити хорошим покриттям, вони є хорошими звуко- і теплоизоляторами, але є один незначний мінус, за ними потрібен правильний догляд.

Демонтаж

Почати ремонт квартири слід з демонтажу всього старого підлогового покриття і дверного отвору (якщо з’явилася така потреба). Далі потрібно прибрати всі шпалери зі стін, побілку або фарбу зі стелі. Наступним етапом буде вирівнювання стін і стель. У разі якщо передпокій невеликих розмірів можна встановити на стіни гіпсокартон, але є невеликий мінус, простір в кімнаті зменшитися на 5 см з обох сторін. Після вирівнювання стін насамперед потрібно встановити електропроводку. Для дзеркала, розеток та системи освітлення в стіні можна розташувати неглибокі ніші. Якщо ж ви виберете гіпсокартон, то все електропрінадлежності можна буде приховати.

Освітлення

Чи не останню роль відіграє стелю, найголовніша, це підтримка системи освітлення. Є дуже великий перелік матеріалів для його оформлення, наприклад: плити з пінопласту, шпалери, ліпнина, натяжна або-ж підвісна стеля з гіпсокартону. Для стін можна використовувати декоративну штукатурку. У разі якщо стеля не рівний, і бажання пофарбувати його нікуди не зникає, то для вирівнювання добре підійде шпаклівка. Можна, звичайно, піти й іншим шляхом, а саме використовувати натяжні стелі, своєю поверхнею, що відбиває вони створять ілюзію збільшення кімнати.

Після установки підлогового покриття монтується Металлопрофілі або каркас і під нього належним чином кріпитися гіпсокартон. Після установки його шпаклюють, фарбують і прибивають листи пластику, а далі йде установка ламінату, паркету або лінолеуму. І в кінці ремонту можна зайнятися монтажем плінтусів, установкою розеток, вимикачів і світильників. Після цього можна оформляти інтер’єр передпокою.

Окремо увагу заслуговує висвітлення. Варіантів установки є дуже багато: зробити світильники на стіні або повісити невелику люстру на стелю або-ж вбудувати додаткове освітлення біля дзеркал. Все це потрібно вирішувати на етапі планування.

Перепланування

Ще дуже важлива частина – перепланування квартири. Часто її роблять для збільшення розміру передпокої, але варто забувати, що не потрібно проводити якісь махінації з несучими стінами, адже у випадку їх пошкодження може порушитися конструкція будинку і принести не мало так проблем. Для цього потрібно мати дозволи від відповідної організації, в гіршому випадку це сприймуть як правопорушення.

Євроремонт квартир Київ – будівельна компанія “Светилов