Ремонт ванної

Ремонт ванной комнаты

Ремонт ванної кімнати

Ремонт ванної кімнати – це, мабуть, один з найдорожчих і складних етапів ремонту в будинку. Але при цьому у вас завжди є достатня кількість можливостей заощадити і створити функціональну і красиву ванну за дуже невелику ціну.

Використовуючи добре продуманий дизайн проект, а також належним чином плануючи всі роботи, вам обов’язково вдасться створити зручну і практичну кімнату з оригінальним дизайном.

Розміри ванної

Перше, що ви повинні зробити – це визначитися з її розмірами. Ванна кімната вкрай рідко буває великий. Якщо її розміри занадто маленькі, то може коштувати її розширити? Якщо розширити не виходить, то вам доведеться серйозно задуматися над тим, що саме ви хочете розмістити у ванній. Існують спеціальні програми, які серйозно допоможуть вам просторово візуалізувати свої ідеї.

Стеля

Якщо ви запланували ремонт стелі у ванній кімнаті, то найважливіше при виборі матеріалів для обробки – врахувати їх стійкість до перепадів температур і значного рівня вологості. Якісний і красивий ремонт стелі допоможе досягти повноцінного розслабляючого ефекту для прийому ванни. Але для того, щоб цього досягти, необхідно знати, які з оздоблювальних матеріалів можна застосовувати у ванній кімнаті.

При самостійному ремонті стелі у ванній кімнаті потрібно враховувати, що через невелику площу приміщення дефекти і недоліки в обробці відразу кидаються в очі. Виконуючи ремонт ванної кімнати, не забувайте про те, що стеля є важливою частиною дизайну. І при її обробці не можна не враховувати оформлення підлоги і стін. В силу відсутності певного обладнання, не кожен може самостійно провести ремонт стелі у ванній. Наприклад, при установці натяжних стель ви не обійдетеся без послуг фахівця.

Спеціальний інструмент знадобиться вам для установки конструкції з гіпсокартону, фарбування стелі і т. Д. Найпопулярніші оздоблювальні матеріали, після фарбування, це гіпсокартонні, натяжні і рейкові стелі. Фахівці радять віддати перевагу рейковим стелям, так як вони найбільш стійкі до вологості і перепаду температур.

Підключення сантехніки

Після того, як розташування ванній і іншого заплановано, ви повинні перевірити ситуацію з підключенням сантехніки, а також відповідних підведень до неї. Далі йде етап розгляду сантехніки або різних аксесуарів, які ви збираєтеся замінити. Можливо, пора замінити застарілі батареї або труби, подумайте над цим. Встановіть нові аксесуари (дзеркала, шафи, полиці, вішалки для рушників) і ручки. Сама по собі заміна цих предметів вже може мати величезне значення для оновлення інтер’єру ванної кімнати.

Якщо у вас з’явилося бажання замінити раковину, унітаз або ванну, то задумайтеся над тим, чого конкретно ви хочете і на що у вас вистачить коштів. Запишіть розміри функціонального простору вашого приміщення, а також кількість грошей, які ви зможете витратити. З цією інформацією беріться за каталоги, ходите в профільні магазини, дізнайтеся про різні спеціальні пропозиції та акції.

Заміна сантехніки дозволить вам докорінно змінити характер всієї кімнати, змусити використовувати її практично і раціонально.

При заміні раковини, ванни або унітазу обов’язково перевірте і стан труб. Ви повинні бути впевнені, що все в порядку. І якщо щось не так, то прийшов час змінити це. Це може видатися надто виснажливим і витратним, однак це врятує ват від майбутніх ще більших витрат як в грошовому плані, так і в плані часу. Навряд чи вам сподобається знову возитися з унітазом через місяць через що протікають труб. Та й затопити сусідів теж не найприємніша подія. Як в плані виплати компенсації, так і в плані сусідських відносин.

Чи потрібно розділяти роботи на етапи

Якщо все в повному обсязі купити і зробити ви не можете. Тоді подумайте про те, щоб розділити весь проект на кілька окремих етапів. Важливе, що ви повинні будете зробити – це оновити підлоги. Робота з підлогою є серйозним моментом, він поміняє вигляд всієї кімнати. Це і дешевше, і простіше.

Розплануйте кожен ваш крок і переробляйте все в менших масштабах. Оновлюйте крок за кроком. І тоді ви обов’язково будете почувати себе краще в своїй рідній ванній.

Євроремонт квартир в Києві