Ремонт в дитячій кімнаті

Ремонт в детской комнате

Дитяча

Дитяча – це цілий всесвіт, центр світу дитини. У ній він повинен відчувати себе максимально комфортно і безпечно. Ремонт в дитячій кімнаті потребує головного – продумати зонування й інтер’єр. Не можна забувати, що це кімната не для дорослого, а для дитини, тому варто враховувати і його побажання. Якщо їх немає, варто дотримуватися традиційних варіантів обробки. Так як дитяча – це одночасно і спальня, і кімната ігор, і місце для навчання, дуже важливо продумати грамотне зонування. Зробити це можна за допомогою підлогового покриття або різного освітлення. Також існує ще кілька рекомендацій.

Ремонт в дитячій кімнаті, що потрібно знати

Ремонт в дитячій відрізняється від ремонту в інших кімнатах тим, що при ньому дуже багато важить підвищена безпека. Ось що необхідно враховувати:

  • Витратні матеріали повинні бути екологічними і гіпоалергенними.
  • Електромережі повинні бути недоступні для дитини, для цього їх потрібно вмонтувати в стіну. Для розеток потрібно докупити спеціальні захисні заглушки або встановити для дитячої окремий автомат, що дозволяє призупинити подачу електроживлення на деякий час. Вимикачі повинні бути розташовані на комфортному рівні, близько 90 см над рівнем підлоги.
  • Світильники повинні бути удароміцними і закритими, щоб дитина не могла при-торкнутися до розжареної лампі розжарювання.
  • Меблі потрібно обладнати захистом гострих кутів або зовсім придбати із закругленими краями.

Етапи ремонтних робіт

Ремонт починається з монтажу електропроводки. Необхідно враховувати потреби дитини – чи є у нього комп’ютер, принтер, які потребують зарядці гаджети. У будь-якому випадку знадобляться роз’єми для кліматичної техніки – зволожувачів повітря, обігрівачів і т.д. Кращим освітленням для дитячої вважаються компактні лампи, які вбудовуються в стелю. Тому краще вибрати підвісну стелю, в який ці лампи можна легко вмонтувати.

Перед облицюванням необхідно вирівняти стіни за допомогою штукатурки і шпаклівки. Необхідно пройтися по стіні ґрунтовкою, також потрібно вирівняти стіни, використовуючи маяки. Для приготування грунтовки необхідно розвести суху суміш з водою в правильних пропорціях. Далі потрібно розмішати розчин дрилем з мішалкою і залишити його на 5 хвилин, після чого повторно перемішати. Даного розчину вистачить на півгодини роботи, так як далі він почне застигати. Після грунтовки на стіни накладається штукатурка. Після цього можна використовувати шпаклівку для вирівнюючи стін і наждак для шліфування.

Рекомендовані матеріали

При облицюванні необхідно вибирати самі якісні шпалери. Якщо прийнято рішення фарбувати стіни, то рекомендується використовувати водоемульсійну фарбу – тоді в майбутньому можна буде відмити дитячі малюнки. На користь простих шпалер також є свої аргументи:

  • вони безпечні і екологічні;
  • існує безліч різноманітних дизайнів;
  • невелика вартість.

Не можна використовувати полімерні або масляні шпалери через їх токсичності. Вінілові шпалери також не підійдуть, так як вони не пропускають повітря. Фотошпалери можуть бути не без-небезпечні, їх краще уникнути. Не можна забувати і про те, що екологічними повинен бути і клей для монтажу. З силікатної, синтетичного і органічного клеїв варто вибрати останній, так як це найбезпечніший і надійний варіант. Для облицювання краще використовувати дерев’яні панелі, так як пластик вносить дискомфорт в мікроклімат дитячої кімнати. Для декору можна використовувати вінілові наклейки, вони будуть стимулювати зорову активність дитини.

Ремонт в детскойВ кінці робіт дайте кімнаті кілька днів постояти, щоб всі запахи вивітрилися.
Кращим матеріалом для меблів буде натуральне дерево. До складу ДСП входить фенол-формальдегідні смоли, тому такі меблі використовувати не рекомендується. Для вікон варто вибрати сучасний склопакет. У кімнаті повинна бути забезпечена природна вентиляція і шумоізоляція. Однак звернути увагу, щоб у складі вікон-ної рами не було полівінілхлориду, так як він здатний виділяти отруйні речовини. Також необхідно зробити широкий підвіконня і не допускати появи щілин. Якщо вони є, кожну з них необхідно обробити герметиком і встановити ущільнювач. При установці підлогового покриття враховуйте, що м’який теплий ковролін – розсадник бактерій, краще не використовувати таке покриття для підлоги. Також діти швидко забруднять його, і відмити не вийде. Для підлоги в дитячій практичним рішенням буде ламінат або лінолеум, а в зоні ігор можна постелити теплий килимок.

Дотримуючись цих рекомендацій можна створити дуже затишне, безпечне і комфортне простір для дитини, в яке йому захочеться повертатися знову і знову. Використовуйте тількиhttps://evroremont.net.ua/wp-admin/post.php?post=809&action=edit найкращі матеріали і прислухайтеся до думки самої дитини.

Євроремонт квартир – Ремонт в дитячій кімнаті