Ремонт стін: грунтовка

Ремонт стен

Застосування грунтовки при ремонті стін

Отже, затіявши ремонт квартири або приміщення, варто подумати обов’язково про обробку стін. Як відомо, стіни вимагають особливого підходу. Для цього відмінно можуть підійти такі будівельні матеріали, як клей плитковий для стін і грунтовка. Якщо в першому варіанті необхідність є не завжди, то грунтувати стіни потрібно обов’язково. Причому попередньо вибравши найбільш вподобаний варіант для цього процесу. Як відомо, краще матеріалу, ніж грунтовка для обробки стін годі й шукати. Вона прекрасно зміцнює їх і запобігає від осипання, готує поверхню для фарбування або обклеювання шпалерами. І цим самим приносить поліпшення адгезійних властивостей. Також варто зауважити, що грунтовка здатна відмінно захистити поверхню від розбухання, вогкості і мікроорганізмів.

Пористість поверхні

Щоб вибір матеріалу відбувся вірно, необхідно враховувати для початку пористість поверхні. Так як саме від неї в першу чергу буде залежати той чи інший склад грунтовки матеріал ви придбаєте. Здатність вбирання вологи нанесеного розчину або фарби обумовлює саму пористість поверхні. До того ж це якість може вплинути на міцність зчеплення оздоблювальних матеріалів і поверхні.

Для того щоб правильно можна було визначити пористість основи, варто провести дрібненький тест на всмоктування. Для цього на поверхню, яку належить обробити, наносять кілька крапель води і дивляться, за який проміжок часу вона повністю вбереться. Якщо цей процес займає більше 20 хвилин, її вважають малопорістое. Якщо вода проникає всередину менш ніж за 3 хвилини – вона є пористою. Є й оптимальні варіанти поверхні, тоді крапля води вбирається від 3 до 20 хвилин. Саме така пористість здатна забезпечити нормальну адгезію. Якщо ж підстави мають занадто пористу або, навпаки, не пористу поверхню, тоді зчеплення між нею і шарами обробки буде досить посереднім. У тому випадку, якщо підстава є пухким, його обробка просто необхідна, так як ризик відшарування покриття з частинками самого заснування надзвичайно високий. А покриття, яке було нанесено на цупкий основу без попереднього її ґрунтування, може привести до його відшарування у вигляді плівки.

Види грунтовки

Отже, якісний і правильно підібраний будівельний матеріал необхідний і коли потрібно грунтувати поверхню, і, наприклад, укладаючи цемент в житловому приміщенні. Для цього слід знати види, на які поділяється грунтовки матеріал. Як правило, існує два основних – адгезійні грунтовки і зміцнюють. У процесі первинної обробки поверхні часто використовують прайм-ґрунтовку, або, як ще вона називається, зміцнюючу. Даний варіант підходить для того, щоб цю поверхню вирівняти і зміцнити. Після цього можна наносити і декоративне покриття. Даний тип матеріалу здатний гарантувати зчеплення, глибиною в 3 мм. Таким чином, зміцнює грунтовка має такі корисні властивості, як ущільнення підстави, запобігання проникнення вологи всередину поверхні, стабілізація її всмоктуючої здатності, попередження виникнення бактерій, цвілі, грибків, до того ж, слід зауважити, вона сприяє скороченню витрати лакофарбних матеріалів.

Адгезійні грунтовки

Адгезійні грунтовки здатні стати прекрасним рішенням для того, щоб зміцнити поверхню приміщення, яка має досить слабку здатність вбирання вологи. Дана грунтовка може забезпечити відмінне зчеплення подальшого оздоблювального матеріалу поверхнею. Шар, який виникає під час грунтування, може гарантувати відмінне зчеплення при укладанні нового бетону на старий, а також в процесі реставрації зруйнованих або частково деформованих бетонних ділянок.

Таким чином, будь-який тип поверхні потребує зміцнення. Тому застосування грунтовки необхідно. Єдине, що вимагає звернути на себе увагу – вибір якісного матеріалу, до цього також ставитися гіпсова штукатурка, шпаклівка і багато інших будівельних складові, від яких залежить гідний результат будь-якого ремонту.

Євроремонт квартир в Києві – будівельна компанія “Светилов