Ремонт офісного приміщення: що потрібно знати

Ремонт офисного помещения

Ремонт офісного приміщення

Кожному керівнику неодмінно доводиться зіткнутися з таким поняттям, як ремонт офісного приміщення. Чи не простим завданням є облаштування модерного офісу, а так само проведення в ньому ремонту. Дуже непростим завданням, навіть для фахівців, є обчислення вартості будівельних матеріалів, підбір технології.

Оздоблювальні роботи в офісному приміщенні насправді коштують дешевше, ніж при облаштуванні житлового приміщення. Таке твердження досвідчених будівельників. Наприклад, площа, яку займає санвузол в квартирі – 10% від загальної, а для робочих приміщень – 2%. Найбільші витрати йдуть на обстройка санвузла, пов’язано це з конвертацією на квадратні метри. Поклавши недорогий матеріал, такий як лінолеум або ковролін, можна добре заощадити.

Престиж компанії в більшості залежить від ціни і якості будівельних матеріалів. Це і відрізняє офіси один від одного.

Стандартизація

Існує два види традиційного ремонту: косметичний або капітальний. При косметичному – приміщення можна практично не змінювати. Достатнім буде: змонтувати підвісні стелі, настелити підлогу. І частково замінити електропроводку, прикрасити стіни і виконати інші другорядні роботи. Капітальний ремонт включає в себе: повну модернізацію приміщення і заміну комунікацій, а також перепланування. В такому випадку, розмова йде вже про повну перебудову всього офісу.

У нинішній час, багато фірм, які виконують будівельні роботи, надають для замовників вже стандартні види ремонту з уже підрахованої вартості. Наприклад, фірми пропонують наступні три пакети:

  • «Економний»
  • «Стандартний»
  • «Люкс»

Перший пакет підходить для орендованих приміщень у виробничих компаніях. Такі приміщення не призначені зовсім для офісів. Ціна їх ремонту складатиме від 60 $ за квадратний метр. Не дорогий підвісна стеля, лінолеум, шпалери – матеріали, використовувані при даному ремонті.

Другий пакет, розрахований для нових або реконструйованих будівель з усіма інженерними комунікаціями. Але без системи кондиціонування. У «стандартному» пакеті ціна на оздоблювальні роботи коливається в діапазоні від 100 – 180 $ за квадратний метр.

Пакет включає в себе: зміну систем водопостачання, всі необхідні роботи по електриці, доброякісну обробку стелі, підлоги і стін, заміну системи водопостачання та опалення.
Третій пакет, пропонують для приміщень, які знаходяться в новозбудованих комплексах, вони відрізняються високоякісним оздобленням та інженерними спорудами, автоматичними життєво забезпечують системи і наявністю підземного паркінгу. Цінова категорія даного типу ремонту коливається в діапазоні від 170 – 250 $ за квадратний метр.

Комплекс робіт, які включені в пакет даного типу, мають в собі наступне: вільне планування сучасного типу, дорогу обробку поверхонь, а найголовніше – дизайнерські пропозиції.

Оренда і орендарі

Для орендарів основним критерієм є – час і гроші, а не довговічність і висока якість орендованого приміщення. Оскільки компанії такого плану з часом можуть змінити «місце прописки». Тому підбір дорогих і якісних будівельних матеріалів і робіт – не є пріоритетними.

А ось власникам своєї офісної нерухомості, вартість і терміни виконання робіт є дуже важливими, і пріоритетним все ж залишається оригінальний дизайн і якість. В такому випадку, ціна ремонту буде залежати саме від ціни за послуги дизайнера, а не від вартості оздоблювальних робіт і матеріалів.

Дизайн

У більшості дизайнерські послуги замовляються для тих офісних приміщень, які розміщені в новозбудованих будинках.

Документи, які присутні в дизайнерському проекті:

  • ескізи і загальна концепцію приміщення;
  • Конструктивні рішення;
  • робочі креслення;
  • інженерна частина.

Приблизна вартість одного пакету документів становить 40 – 50 умовних одиниць за квадратний метр. Замість цього, дизайн, без робочої документації, є в два – три рази дешевше. Також, замовник має можливість замовити авторський супровід (нагляд). Це необхідно для забезпечення повної реалізації всіх ідей проекту. Ціна такої послуги становитиме, щонайменше, 10% від повної вартості ремонту.

Супутні послуги

Так само, компанії, які пропонують оздоблювальні роботи приміщення і сам ремонт, часто пропонують замовникам ще й інші супутні послуги. Однією з таких послуг, є «повне обслуговування абонента» – ця послуга дає можливість компанії, що займається ремонтними роботами самій вирішувати певні питання, пов’язані з поточним ремонтом. До того ж, місячна оплата за таку послугу менше, ніж та, яка витрачається замовником на оплату одного працівника в компанії.

Купуючи таку послугу в компанії з ремонту, їх фахівці виїжджають на об’єкт по необхідності цілодобово. кожен робочий день і навіть у вихідні.

Узгодження

Також, однією з послуг є «необхідні узгодження». До цього відноситься зовнішні оздоблення фасаду, входу. Якщо власник приміщення бажає змінити оформлення входу, оновити фасад, зробити окремий вхід в приміщення або рекламну вивіску. То він повинен буде все це узгодити з проектом. У більшості випадків цей процес проходить дуже довго, а в Росії, до того всього і болісно. У такому випадку найкращим варіантом буде дозволити вирішити дане питання фахівцям.

Час – витрачений на ремонтні роботи

Витрачений час – це ще один важливий фактор, що має досить сильний вплив на вартість ремонту. Адже, при просте, компанії мають певні незручності, а також зменшення прибутку. В такому випадку, щоб заощадити час замовника, багато фірм виконують ремонтні роботи у вихідні або в нічний час.

Також хорошим варіантом заощадити час і гроші, є використання матеріалів для так званого «сухого будівництва». Сюди входить не тільки використання перегородок, але і підвісні стелі, ламінат, облицювальні панелі для стін тощо.

Переговори від імені замовника

Також існує ще одна послуга – «переговори від імені замовника». Ця послуга дає можливість провести переговори. Або ж вирішити необхідні питання з архітектором, дизайнером чи іншими структурами без замовника.

Отже, на основі вище написаного в статті, можна зробити наступні висновки. На сьогоднішній час, сучасні компанії, можуть запропонувати досить великий спектр послуг для створення сучасного і багатофункціонального робочого приміщення, які вони можуть виконати для замовника, як в довгий, так і в короткий термін. Також представлена ​​різна цінова категорія вартості послуг, що надаються в залежності від типу приміщення, складності робіт і побажань замовника.

У статті представлені лише кілька основних моментів, за якими є можливість розрахувати майбутні витрати, ще перед початком ремонту.

Ремонт офісу – Ремонт офісного приміщення