Ремонт квартир – завжди дуже відповідальний захід, наважитися на яке багато хто здатен далеко не відразу. Вам необхідний якісний ремонт житла в? Шукайте оптимальну пропозицію за доступною ціною? У такій важливій справі, як ремонт, поспішати не варто – все необхідно ретельно обміркувати і вибрати найбільш підходящий варіант.

З чого почати ремонт квартири?

Деякі по-старому намагаються вирішити цю проблему самостійно, тобто зробити ремонт своїми власними силами.

Але навіщо ламати собі голову і витрачати час на постійний обхід магазинів будматеріалів і нескінченні суперечки, який колір оформлення вибрати і як втілити всі задуми в життя? Найкраще довіритися професіоналам, які виконають ремонт квартири під ключ, і саме таку, як вам хочеться! Якщо вам потрібен сучасний якісний ремонт квартир за прийнятну ціну – ви звернулися за адресою!

Компанія “Светилов” виконує всі види ремонтно-оздоблювальних робіт – від видалення старої обробки до оформлення відремонтованого приміщення стильними дизайнерськими аксесуарами.

Які бувають види ремонту квартир?

Косметичний ремонт

Такий ремонт можна назвати “освіжаючим”. Він передбачає зміну оформлення та оздоблення приміщень без реконструкції інженерних систем, опалення, каналізації та електропостачання.

Основними видами робіт в рамках косметичного ремонту є заміна старого підлогового покриття (в тому числі плінтуса), видалення старого настінного покриття з наступною ґрунтовкою, шпаклівкою і обробкою стін, заміна стельового покриття, оновлення міжкімнатних дверей і коробок, укладання нової плитки та встановлення сантехніки, заміна приладів електроточок: розеток, вимикачів і світильників. Такий ремонт вимагає мінімального часу і витрат.

Капітальний ремонт

Цей вид ремонту передбачає не тільки оновлення обробки приміщень, а й роботи з його реконструкції. Зокрема, при виконанні капітального ремонту виконується демонтаж старих і прокладання нових систем електро- і водопостачання, каналізації, заміна вхідних і міжкімнатних дверей, сантехніки і т. д.

З таким ремонтом ви будете впевнені в стабільній роботі всіх життєзабезпечуючих систем вашої квартири і високій якості її обробки. А щоб не турбуватися за збереження свого майна, ви можете встановити пожежну сигналізацію і систему відеоспостереження.

Елітний ремонт

Такий вид ремонту ще часто називають євроремонт. Від капітального, елітний ремонт відрізняється використанням більш дорогих і, як наслідок, високоякісних матеріалів, а також спеціалізованих технічних засобів, якими володіють тільки великі будівельні фірми. Крім того, він передбачає участь фахівців, що володіють унікальними навичками, наприклад, працюють з мармуром, які вміють виконати мозаїку або створити вітраж.

Ексклюзивний ремонт

Цей вид ремонту, крім високоякісної обробки з використанням новітніх технологій і елітних будівельних матеріалів, передбачає втілення і ексклюзивного дизайну, який вимагає участі висококваліфікованих дизайнерів і будівельників, в тому числі рідкісних професій, які зможуть ідеально втілити в життя саму незвичайну задумку і створити бездоганний і неповторний інтер’єр.

Перелік послуг, які ми надаємо

Сектор робіт Види робіт
Підготовчі роботи демонтаж перегородок і стін демонтаж штукатурки і шпаклівки зі стін і стелі (до 10 мм) демонтаж електропроводки демонтаж сантехніки демонтаж стяжки і підлогових покриттів вивезення сміття (винос і вантаження в контейнер) </td >
Ремонт статі вирівнювання, стяжка підлоги укладання ламінату укладання паркетної дошки укладання плитки укладання декоративного каменю монтаж теплої підлоги
Ремонт стін вирівнювання облицювання стін гіпсокартоном оштукатурювання і шпаклівка стін зведення стін з піноблоку або піноблоків фарбування поклейка шпалер
Ремонт стелі оштукатурювання і шпаклівка стелі фарбування оздоблення шпалерами оздоблення декоративною плиткою монтаж гіпсокартонної і рейкового натяжних стель
Сантехнічні роботи демонтаж сантехніки штробление під каналізаційні труби установка і монтаж базового сантехнічного обладнання перенесення базового сантехнічного обладнання установка змішувачів, ванни, раковини, унітазу, рушникосушки, душової кабіни і т. Д.
Електромонтажні роботи демонтаж сантехніки штробление під каналізаційні труби установка і монтаж базового сантехнічного обладнання перенесення базового сантехнічного обладнання установка змішувачів, ванни, раковини, унітазу, рушникосушки, душової кабіни і т. Д.
Електромонтажні роботи монтаж отворів під розетки установка распаєчної коробки монтаж електрощитів установка розеток, вимикачів і освітлювальних приладів (люстр, світильників і т. Д.)
Столярна-теслярські роботи установка металевих і дерев’яних блоків монтаж лиштви обробка стін євровагонкою установка підвіконь, віконних відливів і т. Д. Установка замків монтаж дверного доводчика, відбійника шумоізоляційні роботи

Наші переваги виконуємо будь-який ремонт недорого, в тому числі в новобудовах; проводимо безкоштовні консультації, виїзд на об’єкт, складання кошторису; укладаємо офіційний договір і надаємо гарантію на виконані роботи; пропонуємо можливість поетапної оплати робіт; вирішуємо супутні питання: проводимо прибирання приміщень, придбання матеріалів, вивіз сміття, доставку необхідного обладнання та т. д.; наші співробітники – фахівці високої кваліфікації, які мають багаторічний досвід в обробці квартир; Індивідуальний підхід до кожного клієнта; суворе дотримання термінів, висока якість робіт і відповідальність.

Наші гарантії

Звернувшись в компанію “Светилов”, ви можете не турбуватися про якість послуг, що надаються. Ми даємо гарантію 1 рік на всі виконані ремонтно-будівельні роботи і маємо безліч вдячних відгуків наших клієнтів. Кожен п’ятий наш клієнт – це людина, яка звернулася до нас по позитивної рекомендації своїх знайомих.