Ремонт кухні

Ремонт кухни

Капітальний ремонт кухні

Загальний ремонт кухні потребує не тільки хороший проект, але і правильні матеріали, і допомога фахівців. Його остаточна вартість також залежить від обсягу виконаних робіт і деталей, що підлягають заміні. Скільки часу потрібно для проведення робіт по ремонту бригадою професіоналів?

Підготовка до ремонту кухні

Перед початком фактичних ремонтних робіт необхідно підготувати до цього приміщення. При плануванні реконструкції кухні варто подумати про наймання дизайнера і команди по ремонту. Таким чином, можна поліпшити функціональність кімнати, і підвищити комфорт її використання. Необхідно заздалегідь точно визначити обсяг передбачуваної роботи і виділити на неї бюджет. Іноді вигідніше замінити тільки деякі з використаних елементів, ніж ремонтувати. Тоді вартість ремонту кухні буде нижче. Для цього варто оглянути кімнату.

При проектуванні нової кухні необхідно враховувати всі простори і зони. Не слід забувати про так званому робочому трикутнику, який є зоною між плитою, холодильником і миттям. Нове планування також повинна включати зони зберігання і приготування їжі. Далі з кухні видаляються побутова техніка і меблі. Потім можна переходити до робіт з демонтажу, які зазвичай складаються з відриву шпалер або видалення плитки.

Що варто знати про ремонт кухні?

При плануванні ремонту кухні варто скористатися професійними послугами. У разі знесення стін і демонтажу підлог варто звернути увагу на матеріали. Стіни можна відремонтувати, наприклад, вибравши не дорогі шпалери або плитку. Хорошим рішенням є скління, яке є гарною заміною шпалер. Воно вимагає обслуговування. Однак, якщо приймається рішення про перефарбування стін, добре вибрати фарби з особливими властивостями.

Хороша фарба – це стійка до зовнішніх факторів, таких як чистка, пар і т. Д. Якщо передбачається використовувати загартоване скло, рекомендується перед установкою нанести шпалери або пофарбувати стіну.

Підлогове покриття повинне бути не тільки міцним, але і допускати можливість чищення матеріалу. Керамічна плитка буде кращим рішенням завдяки своїй стійкості до вологи і міцності. Інший варіант – дерев’яні панелі (ламінат, паркет).

Що слід враховувати при ремонті?

Плитка на підлозі або стіні кухні повинна бути виконана з матеріалу, стійкого до впливу зовнішніх факторів і вологи. У разі стільниці вони повинні бути гладкими. Це значно полегшить прибирання. Стан статі має бути ретельно перевірено заздалегідь. При нерівностях близько 0,5-1 см їх необхідно вирівняти за допомогою спеціального матеріалу. Більші нерівності, що перевищують 2 см, вимагають застосування цементного розчину. Якщо стара підкладка знаходиться в хорошому стані, то на неї можна укласти нову підлогу. Однак для цієї мети необхідно використовувати комплекс робіт по оновленню. Як правило, на кухонний підлогу укладають лаковану деревину твердих порід, водостійкі або вінілові панелі, полімерну стяжку або плитку.

Часто при ремонті на кухні потрібна заміна деяких деталей. Заміна кухонної стільниці передбачає вибір відповідного матеріалу. Найчастіше використовуються ламіновані або стільниці з ДСП. Вони також можуть бути виготовлені з масиву або клеєного дерева, рідкого каменю або граніту. Більш дорогим варіантом є стільниці з композиту, т. Е. Комбінації смоли і мінералів. В якості альтернативи пропонуються бетонні, керамічні або сталеві стільниці. Деякі мають додатковий антибактеріальний шар. Як правило, кухонна раковина і змішувач також замінюються.
Ремонтні роботи на кухні також включають в себе демонтаж системи водопостачання. Його основні компоненти включають посудомийну машину, холодильник і раковину. Зазвичай водопровідні труби також підлягають заміні. Вони ховаються в стінах або підлозі. У разі так званого кухонного острова, найкраще заховати всі труби в порожнину під підлогою. У цьому випадку відстань між мийкою і раковиною не повинна перевищувати 3 м.