Ремонт балкону

Ремонт балкона

Ремонт балкону (лоджії)

Ремонт балкону – це досить складний процес. Оскільки балкон – складна архітектурна будова, яка представляє собою обгороджену поручнями майданчик, розміщену на виступаючої за межі фасаду будівлі плиті. Найпоширеніші види балконів, як правило, відкриті і неопалювані, хоча можна зустріти засклені і утеплені варіанти. Використовується в якості простору для зберігання старих речей, хоча доцільніше було б облаштувати тут кабінет, оранжерею або зону відпочинку з міні-баром і жаром.

Види ремонту балкону

 • Капітальний. На проведення ремонту може знадобитися дозвіл адміністративних органів, так як такий вид ремонтних робіт може припускати заміну огорож, збільшення простору, укладання нового або відновлення старого підстави, скління з використанням пластикового або металевого профілю, утеплення. Всі ці роботи збільшують несучу навантаження на плиту, тому в обов’язковому порядку потрібно професійний розрахунок схем робіт.
 • Косметичний. Здійснюється обробка підстав і перегородок «легкими» матеріалами, які істотно не збільшують навантаження на поверхню плити, тому додаткове складання схем і розрахунків не потрібно.

Там, де необхідно відновлення або зміцнення плити?

 • Через часткове руйнування цементу утворилися наскрізні отвори або відкрилася значна частина арматури.
 • У місці зіткнення плити з фасадом будівлі проявилася глибока тріщина.
 • Відбувається механічне руйнування або відшарування бетонного шару основи.

Варіанти скління

Для виконання робіт можна використовувати такі матеріали, як:

 • Металопластик. Найпоширеніший і економічний варіант скління балкона. Відрізняється підвищеною міцністю і стійкістю до несприятливих природних явищ. Добре зберігає тепло протягом тривалого часу, а також приглушує сторонній шум з вулиці. Рекомендується використовувати, якщо на балконі планується виконувати утеплення.
 • Алюміній. Використовується, якщо балкон буде використовуватися в якості простору для зберігання різноманітних дрібногабаритних побутових речей.
 • Дерево. Основна перевага – екологічність. Рекомендується використовувати тільки в тому випадку, якщо вдома проживають алергіки. З особливостей експлуатації можна виділити: необхідність регулярної реставрації і мінімальна вологостійкість. З недоліків можна виділити – високу вартість рами і нетривалий період експлуатації.

Чим обшити балкон зсередини?

 • Панелі МДФ. Матеріал відрізняється хорошими експлуатаційними характеристиками, порівнянними з достоїнствами елітної вагонки, але має більш низьку вартість. Не підходить для обшивки відкритих балконів, так як основа з деревних волокон має мінімальну вологостійкість.
 • Панелі ПВХ. Один з найпопулярніших варіантів обробки балкона. Монтаж здійснюється на саморізи або спеціальний клей. З переваг можна виділити широкий вибір фактур і квітів, а також можливість легко сховати під обшивкою інженерні комунікації. Не схильні до дії вологи, прості в догляді і мають демократичну ціну за 1 кв.метр.
 • Вагонка з дерева. Класична елегантність і затишок – цими словами можна охарактеризувати цей матеріал. Натуральна деревина виділяє ефірні смоли, які знищують хвороботворні бактерії і позитивно впливають на нервову систему людини.
 • Гіпсокартон. Дозволяє приховати всі видимі дефекти стін. Має низьку вартість і максимальну гнучкість, яка дозволяє створювати унікальні елементи оформлення, наприклад, ніші під дрібні речі або арки. З недоліків можна виділити непереносимість тривалої вологості.

Євроремонт квартир в Києві – будівельна компанія “Светилов