Прості секрети бюджетного ремонту

Бюджетный ремонт

Бюджетний ремонт

Ремонт, як вважається в народі, процес нескінченний. Його можна порівняти чи то зі стихійним лихом, то чи з покаранням за всі гріхи. Як зробити бюджетний ремонт, щоб цей захід пройшов найменш болісно як для часу, так і для гаманця? Фахівці і ті, хто вже привів свою квартиру в порядок, дають такі поради, як пережити ремонт:

Визначте терміни і бюджет

Кожна людина в конкретній ситуації може витратити певну суму грошей. Щоб наслідки ремонту у вигляді багаторічних кредитів не затьмарювали радість від оновленого житла, краще заздалегідь розрахувати витрати.
В середньому на непоганий косметичний ремонт житлової площі 50 кв. м. в Києві необхідно 100 тис. грн. Якщо розбити цю суму на кілька не таких значних частин, то витрати будуть менш болючі для сімейного бюджету. Правда, варто враховувати, що краще мати додаткову «буферну» суму на випадок непередбачених витрат і розширення ремонтних робіт.
Ще однією важливою віхою стане встановлення точних термінів ремонтних робіт. Краще відразу налаштуватися на 3 місяці або півроку. І мобілізувати всі сили і ресурси для виконання всього необхідного на цей термін, ніж розтягувати ремонтний процес на півжиття.

Ретельно вибирайте ремонтну бригаду

Хороші фахівці не тільки виконають всі роботи в строк, але і зроблять все дійсно якісно і професійно. Самостійно не завжди можливо добитися добрих результатів. Тому при стислому бюджеті краще все ж вибрати ремонтну бригаду.

  1. По-перше, майстри можуть з професійної точки зору порадити, на яких маніпуляціях можна заощадити без шкоди для кінцевого результату.
  2. По-друге, після фахівців не доведеться виправляти недоліки і переробляти все незабаром.

Так як знайти цих фахівців? Уважно вивчайте відгуки, скористайтеся сарафанне радіо і довіряйте своїй інтуїції. Спілкуватися завжди краще безпосередньо з виконробом: уникайте сильних поділів обов’язків по робочим. Також не найкращий вибір – компанії, які припускають тривале попереднє спілкування з різними менеджерами.

Допомога дизайнера – шлях до економії

Звучить, звичайно дивно, але звернутися до фахівця вийде дешевше, ніж придумувати готовий ремонт квартири самостійно. Дизайн-проект в середньому коштує близько 8-12 тисяч гривень. За ці гроші фахівець не тільки ретельно виміряє всі кімнати, грамотно перенесе розміри на папір. А й підготує зручні варіанти розведення розеток і вимикачів. І передбачить розташування меблів в залежності від побажань і запропонує варіанти обробки. І це буде навіть не один підсумковий варіант, а кілька на вибір.
Таке рішення досить оптимально, особливо якщо немає точної впевненості, що вийде все передбачити самостійно.

Не женіться за зовнішнім, звертайте увагу на внутрішнє

Найчастіше в гонитві за красивим зовнішнім виглядом, який потрібно створити в стислих рамках бюджету, забуваються вкрай важливі деталі, приховані від очей. Наприклад, електрична та сантехнічна розводка, вирівнювання підлог і стін, шумо- і гідроізоляція.
Звичайно, вирівнювання можна робити не до ідеального стану, навіть іноді їм можна знехтувати. Однак все інше просто необхідно. В іншому випадку є ризик, що через деякий час доведеться вкластися в ремонт повторно.
Хороша практика в даному випадку – виписати абсолютно всі роботи, які хочеться зробити. А потім через кілька днів оцінити «свіжим поглядом» дійсну необхідність цих робіт.

Вибір універсальних кольорів і матеріалів

Якщо хочеться, щоб ремонт був економічний, то важливо не тільки не гнатися за люксовими оздоблювальними матеріалами, а й продумувати колірні рішення. Складні гами кольорів хоч і будуть виглядати красиво. Але не залишать можливості для маневрів, якщо захочеться щось змінити в інтер’єрі. Тому оптимально вибирати досить прості кольори. Їх можливо надалі нескінченно довго обігравати за допомогою елементів декору і яскравих акцентів текстилю.

У будь-якому випадку ремонт – не вирок. І навіть такий складний і витратний захід можливо провести з найменшими втратами як у фінансовому, так і в часовому відношенні.

Євроремонт квартир в Києві – будівельна компанія “Светилов” – Бюджетний ремонт