Послідовність ремонтних робіт

Последовательность ремонтных работ

Чи то в офісі, то чи в квартирі євроремонт і обробка приміщення являють собою дуже не легкий і дуже відповідальний процес, який вимагає не тільки дотримання певних технологій, послідовностей, а також термінів виконання тих чи інших видів ремонтних робіт. Яка послідовність ремонтних робіт?

Щоб грамотно організувати ремонтно-будівельні роботи, необхідно, перш за все, дотримуватися ряду загальних правил, які допоможуть зробити цей процес технологічним і економічним.

Послідовність ремонтних робіт

Підготовка до ремонту

Перш за все, вам необхідно підготувати будівельний майданчик. При зведенні нової споруди першоосновою є закладка фундаменту. Ремонт же існуючих будівель починається з підготовки будівельного майданчика.

Спочатку потрібно очистити і позбутися від непотрібних і старих речей, деталей, прибрати старі перегородки, очистити стіни, підлогу і стелю від старого покриття.

Обсяг підготовчих робіт в кожному окремому випадку визначається індивідуально і залежить, в першу чергу, від стану приміщення, яке підлягає ремонту. Щоб уникнути виникнення конфліктних ситуацій з мешканцями квартир, що знаходяться на нижніх поверхах, перед початком проведення ремонтних робіт бажано здійснити їх огляд, зафіксувати дефекти і в підсумку скласти акт, що відображає їх технічний стан з доданням необхідних фотографій. Такі дії допоможуть запобігти можливі необґрунтовані скарги і претензії.

Підготовчі роботи слід проводити з великою обережністю, так як при всій удаваній їх простоті вони можуть привести до аварійних ситуацій у вигляді пошкодження труб водопостачання і каналізації, замикання електропроводки, поломки ліфта і т.д. Таким чином, здавалося б, найпростіший на перший погляд вид ремонтно-будівельних робіт може викликати такі небезпечні для людини наслідки, як затоплення або пожежа.

У багатоповерхових будівлях, оснащених ліфтами, особливу увагу необхідно приділяти ретельної упаковці будівельного сміття, який при необережному поводженні з ним може потрапити в ліфтову шахту і створити небезпеку для нормального функціонування підйомного механізму. Все це ще раз показує необхідність неухильного дотримання технологічного процесу всіх без винятку будівельних робіт.

Отже, завершальною фазою підготовчого етапу є прибирання під’їзду, що включає клінінг ліфта і сходового майданчика. Необхідно переконатися, що демонтажні роботи та прибирання будівельного сміття не позначилися на стані місць загального користування і не зможуть викликати нарікання сусідів.

Вибір і закупівля матеріалів

Наступним етапом ремонтних робіт буде вибір і закупівля, доставка будівельних матеріалів. Для цього вам також будуть потрібні певні знання. Перевезення матеріали для ремонту потрібно розмістити так, щоб вони були під рукою. І не займали багато місця і не заважали. Найкраще закупити відразу всі потрібні матеріали в потрібній кількості. І трохи з запасом на непередбачені випадки. Але заносити в приміщення, де відбувається ремонт потрібно невеликими партіями, щоб був вільний простір для пересування і робіт.

Отже, стіни, підлога і стеля очищені, матеріали куплені, і тепер можна приступати до опоряджувальних робіт. Якщо ви вирішили зробити перегородки, то починати потрібно з їх зведення.

Якщо ви використовуєте гіпсокартон, то Вам потрібно зробити розмітку, звести каркас з профілями і призвести обшивку гіпсокартоном. Коли все перегородки встановлені, необхідно приступити до електромонтажних та сантехнічних робіт.

Коли укладені всі дроти, встановлені нові радіатори, можна переходити до оштукатурювання стін.

Щоб стіни були оштукатурені рівно, використовуються спеціальні маяки, які встановлюються на стінах і стелях. Паралельно з виконанням цих робіт там, де штукатурка завершена, підлогу заливається цементним стягуванням. Потім можна переходити до установки віконних рам і підвіконь.

Сантехнік в цей же час працює над встановленням радіаторів опалення. І монтує труби гарячого і холодного водопостачання, займається каналізацією. У туалетних і ванних кімнатах встановлюються вбудовані рами під сантехніку. А електрик продовжує свою роботу з прокладання проводки, встановлює підрозетники, автоматичні вимикачі, лічильники і т.д.

Ремонтні роботи

Ну ось, штукатурка висохла, стяжка встала. Тепер можна рухатися далі. Тепер все залежить від обраного дизайну. Монтуються підвісні стелі або здійснюється їх малярська підготовка, тобто шпаклівка, грунтовка і зашкуріванія.

Стіни викладаються керамічною плиткою або також як, і стелі піддаються малярської підготовці. Якщо передбачається укладання паркету, то після настилу і шліфування фанери, паркетник залишається єдиним борцем на полі битви за ремонт.

Щоб паркет служив довго і не розсихається, необхідно строго дотримувати технологію. Спочатку паркетна плитка викладається, потім шліфується. Послідовно покривається двома шарами лаку і залишається для повного висихання. Після чого на нього викладаються листи оргалита, які в місцях стиків і примикання до стін проклеюються скотчем.

Тепер можна приступити до обробки стін, стелі. Наприклад, пофарбувати стіни або обклеїти шпалерами або ін. Разом з обробкою проводиться заміна і установка нових вимикачів, розеток, люстр. Вивозиться все сміття, все ретельно відмивається. На паркет наноситься останній шар фарби. І квартирі залишається підсохнути і прийняти господарів в оновлене житло.

Євроремонт квартир в Києві – будівельна компанія “Светилов” – Послідовність ремонтних робіт

Коментарі

Коментарів поки немає. Чому б вам не почати обговорення?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.