Порожні міжкімнатні перегородки з заповненням та без нього

Межкомнатные перегородки

Міжкімнатні перегородки – поширений і доступний спосіб організації і членування простору. До монтажу таких вдаються жителі квартир-студій, а часом забудовники залишають і більший простір квартири мешканцеві без розмежування кімнат, дозволяючи власникові житла самому організувати середу. В такому випадку зручно використовувати так звані трансформовані перегородки, але мова зараз не про них.

Міжкімнатні перегородки

Дуже часто зведення міжкімнатних ненесучої стіни повинно бути затверджено. Це не відноситься до установки порожніх перегородок із заповненням або без нього. На відміну від важких стін, наприклад, з цегли, монтажна навантаження від таких мінімальна, частіше саме такі користуються великим поширенням. (Однак варто пам’ятати, що знесення старої перегородки, пов’язаною зі стіною, в будь-якому випадку вимагає узгодження).

Йтиметься саме про порожнистих перегородках із заповненням та без нього. Існує кілька видів таких залежно від обраного матеріалу і видів збірних елементів:

  • перегородки з газо- і пінобетонних блоків
  • перегородки з піноблоків
  • композитні перегородки на основі гіпсових плит

Перегородки з газо- і пінобетонних блоків

Головне достоїнство даного виду перегородок – питома легкість матеріалу, що безсумнівно важливо. Силікатні пінобетонні блоки легко пиляються, з них зручно робити арочні отвори, з цим матеріалом робота ведеться швидко і легко.

Не менш важлива перевага газо- і пінобетонних блоків – відмінні теплоізоляційні характеристики, правда, це не дуже актуально для квартири. Також варто сказати про їх хорошою звукопоглощаемость. Це властивість дозволяє мінімізувати віддзеркалення звуку від стін, прибере відлуння в приміщенні.

Однак малу вагу і мала щільність матеріалу не забезпечує хорошу звукоізоляцію при невеликій товщині перегородки. Так що, якщо шумозаглушення для вас має значення, цей вид перегородок не для вас.
Даний вид блоків – найдешевший матеріал з представлених, але його необхідно штукатурити, що тягне за собою неминучі витрати.

Перегородки з піноблоків

На відміну від першого типу, система паз-гребінь дозволяє досягти при зведенні перегородки рівній поверхні, що не вимагає штукатурення. Це значно здешевлює монтаж порівняно з першим типом.
Пазогребневі блоки досить щільні для того, щоб забезпечувати достатню звукоізоляцію, але через це ж такий матеріал не має гарну звукопоглощаемость. Якщо ви все ж вирішили вдатися до цього виду перегородок, будьте готові до неприємного ефекту луни, але цього можна уникнути при грамотній постановці меблів.
Варто згадати, що у піноблоків дуже вигідні експлуатаційні властивості, такі, як міцність і економічність. Такі блоки малодеформіруемимі, що економить мешканцям гроші на ремонт квартири.

Композитні перегородки з гіпсокартону

Важливо розуміти, що монтаж перегородок цього типу вимагає установки крім гіпсокартонних плит металокаркаса. Це впливає на їх вартість, але, тим не менш, монтажні роботи ведуться швидко.
При правильній грамотній установці перегородки володіють найкращим співвідношенням міцності, звукоізоляційних, експлуатаційних властивостей і питомої ваги. Гіпсокартон – матеріал легкий і не сильно навантажує перекриття.
Основний недолік – необхідність установки закладних деталей, що вимагає завчасно планувати, де буде встановлена ​​важкі меблі і обладнання.

Отже, можна зробити висновок, що в залежності від ваших потреб і можливостей завжди можна вибрати варіант перегородки. Все, що вам потрібно – уважно ознайомитися з їх властивостями і, що немало важливо, визначитися, для чого перегородка вам потрібна і які властивості будуть вам корисні, а які – ні.

Євроремонт квартир Київ