Підлогова і настінна мармурова плитка

мраморная плитка

Підлогова і настінна мармурова плитка, і мозаїка: штучна плитка під мармур і мозаїка з натурального каменю

Мармурова плитка широко використовується як для оформлення фасадів, так і для внутрішньої обробки. Вона знаходить застосування в приміщеннях, де важливо підкреслити їх статусність: ресторанах, конференц-залах, холах солідних компаній, розкішних будинках і квартирах виконані з даного матеріалу обробної плитці, властиво багате розмаїття колірної гами і оригінальність малюнка. Довговічність, міцність, стійкість до вологості і перепадів температур – все це про мармур, плитка з мармуру не позбавлена вищенаведених якостей.

Плитка під мармур для підлоги у ванній: керамічне облицювання з мармурової крихти

Яким би аристократичним і шляхетним оздоблювальним матеріалом, не була мармурова плитка, вона далеко не всім по кишені – ціни на неї стартують з позначки в 7500 гривень за метр квадратний. Людям, які не мають можливості витрачати такі значні суми, доводиться шукати інші варіанти.

Євроремонт квартир Київ

Мабуть, одним з кращих серед них буде керамічна плитка для підлоги під мармур. Її характеристики міцності практично не поступаються натуральному мармуру. Крім того, завдяки використанню різних добавок, плитка під мармур може бути виконана з різними текстурами і вибором кольорів. Вироби такого виду мають порівняно невелику вагу, що помітно полегшує їх доставку.

Керамічна плитка під мармур настінна, як втім, і будь-яка інша, може мати такі кольори: сірий, чорний, білий, рожевий, зелений і блакитний. Настільки широке розмаїття відтінків уможливлює створення унікальних інтер’єрів вестибюля, конференц-зали. Даний матеріал встиг зарекомендувати себе з хорошого боку в оформленні підлог невеликих площ, тому його часто використовують в якості підлогового покриття у ванній.

При укладанні плитки з штучного мармуру потрібно строго дотримуватися правила, встановлені для таких робіт. Укладання може здійснюватися на будь-які типи поверхонь. Інструкція з укладання керамічної плитки під мармур виглядає приблизно наступним чином: спочатку поверхню підлоги очищається від бруду, пилу і жиру; потім, при необхідності, її вирівнюють і, після висихання, обробляють антибактеріальними засобами. Далі встановлюються розділові хрестики і певні пристосування, які дозволяють перевіряти рівень. Після цього приступають безпосередньо до укладання. Останній етап – видалення з швів залишків будівельної суміші і заповнення цих просторів попередньо купленої і підготовленої затіркою потрібного кольору.

Настінна мармурова мозаїка і плитка зі штучного каменю в інтер’єрі

Для облицювання стін приміщень часто використовується мозаїка з мармуру і плитка зі штучного матеріалу. Як правильно виконати укладання мозаїки? Варто почати з ретельної підготовки поверхні. Якщо при укладанні керамічної плитки ще можна не виконувати штукатурних робіт, то в цьому випадку потрібно міцне й ідеально рівну основу – будь-яку нерівність мозаїка лише підкреслить.

Взагалі мозаїка продається спеціальними матрицями: на тканинне підставу приклеєні окремі тессери і укладання виконується шляхом приклеювання безпосередньо матриць. Для поліпшення адгезії бажано пройти стіну на сдир (нанести на підставу невелику кількість клею і повністю його зняти – заповненими залишаться тільки пори). Потім, за допомогою зубчастого шпателя вирівняти клейовий шар і приклеїти матрицю. Набагато легше орієнтувати матрицю буде, якщо заздалегідь нанести потрібну розмітку. Приклеївши 2-3 матриці, слід уважно оглянути поверхню і, при необхідності, вирівняти окремі тессери. Надлишки клею, зрозуміло, акуратно видалити.

Найважливіше дотримуватися такого правила: відстань між матрицями має дорівнювати відстані між окремими елементами в ній. Приклеївши останню матрицю і вождів кілька годин, можна приступати до затірки швів. Затирочний шов наноситься по діагоналі стіни гумовим шпателем. Ось власне і все, на цьому оздоблювальні роботи можна вважати завершеними.

Євроремонт квартир Київ