Підлоги з підігрівом

Полы с подогревом

Види підлог з підігрівом

Підлоги з підігрівом – дуже зручний спосіб обігріти будинок. Це не впливає на дизайн інтер’єру. Це відмінно працює, коли хто-небудь з домочадців страждає алергією (він не сушить повітря і, отже, не дозволяє алергенів плавати в ньому). Розподіл температури – нагрівання від ніг – природно для людини. Панельне опалення дозволяє використовувати теплові насоси або опалювальні котли, які завдяки використанню низьких температур теплоносія є екологічно чистими.

Як працює водяне опалення?

Принцип роботи дуже простий. Нагрівальний пристрій нагріває і передає теплоносій (найчастіше воду) в колектор. Розподільник розділяє тепло на окремі петлі труб, розташовані в підлозі. З пройденою відстанню теплоносій втрачає свою температуру, тому він повертається до джерела тепла, де нагрівається. Які елементи складають водяна підлога:

 1. Нагрівальний пристрій, наприклад тепловий насос, опалювальний котел, завдання якого – нагрівати середу, циркулює в трубах.
 2. Розподільник – розподіляє теплоносій по всьому петлям труб.
 3. Труби – трубопроводи, по яких підводиться теплоносій.

Переваги водяного обігріву:

 1. Дешеві в експлуатації.
 2. Не спотворюють квартиру візуально.
 3. Рівномірно обігрівають кімнату.
 4. Дуже міцні.

Як працює електричний підігрів підлоги?

Джерелом тепла в залежності від ступеня виконання ремонтних робіт є: труби, мати або нагрівальна плівка. Гріють кабелі прокладені в стягуванні. Здійснення електричного опалення за допомогою нагрівальних кабелів слід планувати ще на ранній стадії будівництва будинку. Нагрівальні мати і плівку можна використовувати на більш пізніх етапах ремонту, тому що їх кладуть прямо під підлогу. Подача струму нагріває металеві елементи зі спеціально підібраним опором. Які елементи складають електричні підлоги:

 1. Нагрівальні кабелі, мати або фольга
 2. Нагрівальні кабелі – кабелі, укладені в спеціальну сітку або стрічку, яку кладуть на шар ізоляції, залитий декількома сантиметровими шарами стяжки.
 3. Мати нагрівальні – прокатні секції з сітки, обплетені гріє кабелем.
 4. Нагрівальні плівки – поліефірна плівка товщиною 0,2 мм, в яку закладені алюмінієві дроти з теплообмінником.
 5. Монтажні скоби.

Переваги:

 1. Вони рівномірно обігрівають простір кімнати.
 2. Це дешевше водяного нагріву. Для його установки не потрібно стільки спеціалізованих елементів, як колектор, відповідне обладнання котельні.
 3. Він не заснований на елементах, які можуть заморозити установку або викликати витоку.
 4. Можливий збій не приведе до таких високих витрат на ремонт.
 5. Регулювати температуру простіше, ніж при водяному нагріванні. Це робиться за допомогою відповідних драйверів. Додатково термостат включає і вимикає електрику, підтримуючи потрібну температуру в кімнаті.
 6. Забезпечує швидку установку.

Як працює повітряний тепла підлога?

Цей спосіб нагріву був розроблений відносно недавно, але вже став досить популярним методом опалення будинків, наприклад, в Швеції або Німеччині. Це найбільш екологічне рішення для розподілу тепла в квартирі, і його установка повинна відбуватися на ранніх етапах будівництва будинку. Принцип його роботи полягає в з’єднанні фундаментної плити з системою повітряного опалення, створюючи замкнутий контур. переваги:

 1. Самий екологічний спосіб обігріву будинку.
 2. Не видно.
 3. Рівномірно нагріває приміщення.

Який тип теплої підлоги буде найкращим? Водяне опалення обов’язково буде ідеальним. Однак слід пам’ятати, що їх потрібно планувати на ранній стадії будівництва будівлі. Електроопалення можна організувати в будь-який момент, за умови, якщо буде тверде рішення прибрати підлогу. Повітряні підлоги – це новинка, але вибирати варто, якщо орієнтування йде на благо навколишнього середовища.

Євроремонт квартир Київ – будівельна компанія “Светилов