Каркасні будинки будівництво

Каркасные дома

Каркасні будинки

Каркасні будинки – дуже прості (легко зводиться конструкція не вище двох поверхів), в силу цього фактора їх популярність за останній час різко зросла. А також каркасні будинки гарні як для сезонного, так і для постійного місця проживання. Ця найважливіша деталь, яку варто приділяти увагу при зведенні будинку такого типу.

Застосовувалися каркасне проектування в будівництві з давніх часів – це і мазанки на Україні, і фахверкові будинку в Європі. Завдяки своїм легковозводімих і економічним властивостям каркасні будинки використовувалися при вивченні американського Заходу, а теплозберігаючим – в забудові Сибіру.

Фундамент для каркасного будинку

Слід зазначити, що якщо каркасні будинки такі легкі, то особливо потужний фундамент для них не буде потрібно. Підійдуть гвинтові палі і стовпчики. Палі користуються на сьогоднішній день особливою популярністю. При цьому для їх установки потрібно ручна праця. Але зверніть увагу, що навіть якщо одна з них була монтована некоректно, краще залишити її в колишньому положенні без порушення грунту.

Каркас як основа будинку

Для побудови самого каркасного будинку необхідні каркаси. Ви можете вибрати як дерев’яні, так і сталеві. Це залежить від ваших уподобань. Однак дерев’яні екологічно чисті і легко монтуються. Каркас являє собою стійко-балкове споруда з жорсткого матеріалу – дерева або металу. Після цього стіни заповнюють енергозберігаючими і недорогими речовинами.

Популярність одноповерхових каркасних будинків останнім часом різко зросла. Швидше за все, це відбувається через архітектури та інтер’єру. Сучасні технології роблять можливим максимальне наближення один до одного зовнішнього і внутрішнього середовища. З цієї причини особливою популярністю користуються розсувні двері, збільшення площі скління.

Переваги каркасних будинків

Каркасні будинки відрізняються високим ступенем надійності і довговічності. Також слід враховувати, що при їх будівництві потрібно мінімум матеріалів і зусиль. Основу будинку складає легкий дерев’яний каркас. Для його зовнішньої обробки використовуються різноманітні матеріали. Незважаючи на швидкість зведення такого типу будинку, є свої особливості і принципи будівництва. Пам’ятайте, що зведення приватного будинку – це серйозний крок, який вимагає значних фінансових витрат і часу здійснення. Так що якщо ви хочете стати власником міцного каркасного будинку, то краще за все звернутися в авторитетну компанію.

Євроремонт квартир – Каркасні будинки