Капітальний ремонт вашої квартири під ключ

Капитальный ремонт квартиры

Зовнішній вигляд вашої квартири в повній мірі здатний відобразити ваші смаки і переваги, а якісно проведений капітальний ремонт квартири під ключ, виконаний нашою компанією, дозволить вам кожен день насолоджуватися бездоганним виглядом кожного квадратного метра. Це чудовий і дуже простий спосіб прибрати з вашого будинку все старе і обридлої, замінивши на сучасне і нове. І це стосується не тільки плитки у ванній і підлог, а й меблів.

Капітальний ремонт квартири

Також капітальний ремонт, що проводиться нами, дозволить вам позбавитися від пошкоджених та застарілих систем комунікації. В силу того, що такий ремонт робиться раз на 10-15 років, то ви повинні розуміти – після такого ремонту вам навряд чи потрібно буде щось робити. Капітальний ремонт квартири під ключ – це повноцінне перевтілення житла.

Все більше покупців житла на вторинному ринку вважають за краще виконувати саме такий вид ремонту, адже він дозволить швидко позбавитися від обстановки, створеної старими господарями, і втілити в реальність їх задуми і побажання. Починається такий ремонт з роботи з клієнтом, під час якої дизайнер створює проект майбутньої квартири. По суті, це орієнтир, який допомагає робочим відтворювати бажану обстановку.

Перепланування

Зазвичай капітальний ремонт квартири під ключ включає перепланування, але частіше за все в тих випадках, коли ремонт проводиться в новобудові. Справа в тому, що квартири в новозведених будинках мають набагато більшу квадратуру, ніж багато хто з нас звикли, при цьому практично не розділені на окремі кімнати. Цікавим є той факт, що купивши однокімнатну квартиру, багато господарів воліють розділити простір на дві повноцінні кімнати, тим самим отримуючи більш комфортне і зонірованноє простір.

Капітальний ремонт квартири під ключ в старій квартирі же починається з видалення старого ремонту, потім слід якісне вирівнювання поверхонь і проведення нового ремонту. Важливо відзначити, що також виконується доскональний огляд комунікацій і заміна пошкоджених або застарілих частин, що іноді додатково обумовлено переплануванням кімнат.

Великою перевагою капітального ремонту під ключ є те, що клієнт ніколи неї турбується про етапи проведення робіт і практично не витрачає свій час на контроль. З того моменту, як підписаний договір на проведення ремонтних робіт, уповноваженим виконавцем є наша компанія, тому за покупку і проведення робіт ми відповідаємо повністю.
капітальний ремонт квартири під ключ завжди виконується більш ретельно, ніж косметичний, адже він покликаний не тільки освіжити атмосферу в квартирі, але і створити безпечний простір для життя, де не потрібно прислухатися чи не тече труба. Саме тому ми рекомендуємо вибирати надійного виконавця, який сумлінно виконати всі покладені на нього завдання.

Вартість капітального ремонту

Важливим фактором, який впливає на якість ремонту і його вартість, є підбір матеріалів. Тут потрібно, звичайно ж, відштовхуватися від своїх можливостей, але ви повинні знати, що капітальний ремонт квартири під ключ можна виконати навіть з обмеженим бюджетом. Зробити це досить нескладно завдяки широкому вибору будівельних матеріалів, представлених на ринку країни. До того ж, хороші фахівці завжди знають, що варто своїх грошей, а що є просто накруткою за знаменитий бренд. Тому не варто боятися капітального ремонту, якщо його вже пора зробити, то звертайтеся до нас, не замислюючись. Ви отримаєте кваліфіковану допомогу і високоякісні послуги за прийнятною вартістю.

Євроремонт квартир Київ