Дерев’яний будинок під ключ, проблеми

Деревянный дом

Дерев’яний будинок під ключ, проблеми після будівлі

Дерев’яний будинок під ключ, хто займається будівництвом дерев’яних будинків вважає, що проблеми в дерев’яному будинку з’являються через 1.5-2 року. Безсумнівно, спочатку Ваш будинок комфортний і красивий, він оброблений антисептиком з «голови» до «ніг». Однак через деякий час ви починаєте помічати недоліки.

Найбільш поширеними проблемами є:

  1. З кутів будинку постійно дме.
  2. Перекосилися двері і вікна, їх неможливо закрити або відкрити.
  3. У дерева погана звукоізоляція.
  4. Через неправильне проекту опалювальної системи, в будинку постійно холодно.

Як уникнути проблем в дерев’яному будинку.

Проекти дерев’яних будинків і котеджів

Перш ніж вибирати проект дерев’яного будинку або котеджу для будівництва під ключ , варто врахувати деякі нюанси:

  1. Проектуючи дерев’яний будинок під ключ , обов’язково потрібно зонувати приміщення. Це допоможе членам сім’ї не заважати один одному, перебуваючи в різних кімнатах.
  2. Установку опалювальної системи потрібно ретельно обміркувати. Будинок повинен прогріватися рівномірно. Бажано першу зиму не опалювати, щоб дати зрубу сісти.
  3. Посиніння і усадку деревини зменшить використаний під час будівництва «зимовий ліс».
  4. І останнє, але найважливіше: проект дерев’яного будинку під ключ або котеджу з дерева, як і будівництво повинен виконувати фахівець. Адже саме людина, яка знає свою справу, знає, як побудувати дерев’яний будинок якісно.

Архітектор є кращим рішенням при будівництві дерев’яного будинку під ключ. Щоб заощадити гроші, час і нерви краще за все звернеться до архітектора «деревянщіку». Саме він допоможе створити зручний, красивий і грамотно побудований будинок з дерева. Звичайно, розробка проектів коштує грошей, але завдяки проекту, ви отримуєте той будинок, про який мріяли і заощадите гроші. За рахунок проекту ви можете заздалегідь оцінити майбутні витрати і спланувати бюджет.

При будівництві дерев’яного будинку під ключ важливу роль відіграють протипожежні заходи. На яких ні за яких обставин не можна економити. У зв’язку з цим необхідно використовувати димоходи, які забезпечують максимальну надійність від загоряння. Також важливим аспектом є якісна і правильна проводка електрики.

Євроремонт квартир (Київ)