Де і як замовити ремонт квартири

заказать ремонт квартиры

Де і як замовити ремонт квартири в Києві під ключ

Необхідність замовити ремонт квартири під ключ виникає не так часто. І тут головне – не помилитися у виборі фірми, яка впорається з цим завданням краще всіх. Хороший ремонт неможливий без чіткого плану робіт, без використання інновацій і, природно, якісних європейських матеріалів, вибір яких в столиці не обмежений.

Як замовити ремонт квартири в Києві і передмісті

Для початку потрібно визначитися з бюджетом, який планується виділити на ремонтні роботи.

Залежно від того, що конкретно передбачається зробити в квартирі, вибирають або косметичний, іншими словами, поточний, або ж капітальний ремонт. Капітальний ремонт також може виконуватися в різному обсязі.

Численні ремонтні фірми зазвичай пропонують такі види капітального ремонту:

 • найдешевший – бюджетний;
 • стандартний;
 • ремонт преміум-класу.

Чим відрізняються основні види капітальних ремонтів

Зазвичай бюджетний варіант передбачає мінімальний обсяг операцій, які передбачається виконати в квартирі при капітальному ремонті. Перш, ніж скласти кошторис, вивчають стан квартири, щоб визначити можливий фронт робіт.

Як правило, навіть при виборі самого недорого бюджетного варіанту орієнтовно бригади повинні будуть виконати такі операції під час ремонтних робіт:

 • демонтажні роботи;
 • сантехнічні роботи;
 • електромонтажні роботи;
 • виконання стяжки підлоги, а також укладання паркету, плитки і т.п .;
 • монтаж стелі;
 • шпаклівка стін, а також обклеювання їх шпалерами, облицювання плиткою.

Замовити ремонт квартири з вибором пакета, куди входять більшу кількість будівельних і оздоблювальних робіт, званого стандартний, обійдеться дорожче бюджетного приблизно на 20-25 відсотків.

Стандартний пакет передбачає, крім всіх перерахованих вище операцій, ще ряд послуг, зокрема:

 • заміна проводки і освітлювальної арматури;
 • монтаж натяжних стель, перегородок;
 • заміна «гребінки» водопостачання;
 • установка сантехніки (ванни, мийки, душові кабіни, компакти);
 • заміна дверей і вікон, віконних і дверних приладів;
 • штукатурні та малярні роботи.

Пакет Преміум вибирають, якщо потрібно замовити ремонт квартири, який передбачає перепланування. У цьому випадку на підготовчому етапі при підготовці проекту застосовується 3D-проектування. Також клієнти можуть замовити монтаж теплих підлог, мозаїку. І укладання художнього паркету, декоративну штукатурку та інші роботи. Замовити ремонт квартири по преміум-класу обійдеться дорожче приблизно на 30%, ніж при виборі звичайного стандартного ремонту.

Особливості процесів елітного євроремонту квартири

Капітальний ремонт замовляють, якщо передбачається повна заміна обробки в будинку, глобальна реконструкція. Потрібно правильно спланувати подальші роботи, нічого не загубивши. Наступний етап складання кошторису, де докладно розписано і розраховано, які матеріали і в якій кількості потрібно закупити для ремонтних робіт.

Замовники, які укладають договори з фірмами, які виконують ремонт під ключ, отримають абсолютно оновлені приміщення. Часто доводиться руйнувати стіни і перегородки, зводити нові, щоб змінити планування.

Щоб отримати дійсно новий, гарний, гармонійний і функціональний інтер’єр житла, з правильним зонуванням, залучаються до роботи дизайнери і кращі дизайнерські студії. Дизайн-проект можна вибрати будь-який, кожен знайде на свій смак.

Замовнику не потрібно стежити за процесом ремонту, дбати про якість матеріалів і переживати про своєчасність виконання робіт. Поважають себе фірми виконують всі вчасно, строго слідують договором. Професіонали стежать за дотриманням усіх існуючих будівельних норм і нормативів, технологічних процесів.

Як все ж замовити ремонт квартири під ключ, якщо в одному тільки Києві функціонують десятки компаній, що пропонують свої послуги? І це не рахуючи «диких» бригад, також успішно трудяться в цій області. Потрібно взяти першу десятку рейтингового списку будівельних організацій, порівняти їх показники, переглянути портфоліо. У них все це обов’язково є і вибрати тих, які вам сподобалися. Вибір за вас не зробить ніхто.

Елітний ремонт

Елітний ремонт, який часто називають ще євроремонтом, може передбачати ще багато робіт, породжених спільною творчістю або фантазіями замовника і дизайнера. Наприклад, облицювання поверхонь натуральним каменем, використання для обшивки стін цінних порід дерева, елементів металевого декору з бронзи – все це впливає на кінцеву вартість проекту. Все частіше при обробці стін і інших поверхонь стали використовуватися штукатурні суміші з мармуровою крихтою, виготовлені в Італії, Німеччині та інших європейських державах. Використовуючи їх, можна створити ефект мармурової поверхні, вид натурального каменю, ціни на таку обробку нижче, ніж на справжні мармур і травертин. Цей прийом часто використовують, коли декорують стіни квартир, наприклад, під бетон, цегла або тканини.

Загалом, щоб кардинально змінити стиль життя і житло, досить замовити ремонт квартири в Києві під ключ в нашій компанії.